Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nok - nok ...

Poarta catre o noua lume
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Cafeneaua de langa plaja
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 EmptyMier Ian 13, 2010 4:41 pm Scris de daria_ta

» Castigi bani daca esti serios si respecti regulamentul!!!!!
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 EmptyVin Dec 04, 2009 1:11 am Scris de HoneyBunny

» Filmele copilariei
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 EmptyVin Dec 04, 2009 1:05 am Scris de HoneyBunny

» La "Motoare"
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 EmptyLun Noi 30, 2009 3:01 am Scris de Spyder

» .....business
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 EmptySam Noi 28, 2009 12:53 am Scris de HoneyBunny

» Cuba Libre cocktail
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 EmptySam Noi 28, 2009 12:28 am Scris de Spyder

» Pina Colada cocktail
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 EmptySam Noi 28, 2009 12:08 am Scris de Spyder

Radio
PLAY! » Gold FM Romania live in flash player sau media player. Turn off pop-up blocker.
Nok-nok horoscop
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Spyder (108)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_rcap 
HoneyBunny (99)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_rcap 
Admin (83)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_rcap 
Mysterious_N (71)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_rcap 
daria_ta (55)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_rcap 
DrunkenFrog (9)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_rcap 
mell (6)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_rcap 
Hertzuletz (3)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_rcap 
googoodoll (2)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_rcap 
cchebac (2)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Vote_rcap 
Inima copiilor

 

 Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 EmptyMier Noi 25, 2009 7:36 pm

Rezumarea primului mesaj :

"Femeia gemeni:
Este un harem intreg. Intrece 10 femei - ca spiritul care iese din sticla de cate ori il chemi - de fiecare data alta. Misterioasa si atragatoare. Poate sa atraga pe oricine fiindca este spirituala si provocatoare in conversatii. Ii place sa asculte cu compasiune, arata interes pentru problemele altora. Cine i se destainuie - este ascultat si primeste sfaturi. Altora li se pare greu sa dea solutii, gemenilor - din contra. Se imprietenesc usor, dar nu le place sa fie legate. Pentru a face bucurii prietenilor, nu precupeteste efort si timp. Cand este vorba de zile de nastere sau de aniversari pe ele se poate conta. Pentru prieteni isi tin inima in plasa, ca sa o vada, dar de posedat nu o va poseda nimeni. Ii place sa fie agreata, desi ea nu agreaza pe toti. Nu-i place sa piarda timpul cu probleme pe care ea le-a rezolvat de mult. Tot timpul cauta un ventil pentru energia ei. Trece spontan la fapte fara sa gandeasca prea mult, ia decizii repede. Se increde mai degraba in reflexele ei decat in judecata ei. Se concentreaza greu la o treaba fiindca nu are rabdare si se gandeste deja la urmatoarea. O fascineaza noul. Simte si ea ca nu este destul de organizata. Jura ca duce la capat o treaba, incepe bine, dar nu reuseste. La mijlocul drumului incepe sa se gandeasca la ce urmeaza si cauta deja o noua rezolvare. Un drum necunoscut care sa promita ceva mai mult. Foarte emotionala, trece toata scoala de la A la Z intr-un timp in care altii ajung doar la B. Asa cum nu se multumeste cu o singura stare de spirit nu se multumeste cu un singur iubit, cu o singura munca sau cu un singur plan. Este multilaterala, vesela si distractiva, prietenoasa, dar uneori are nevoie de un umar de care se sprijine, plina de neliniste si tristete. Cu toate ca este intelegatoare si sensibila este considerata rece pentru ca se foloseste mai mult de inteligenta decat de sentiment. Zodia ei este condusa de Mercur, planeta gandirii logice. A nu se incerca sa se lege. Este un spirit liber, nu o pasare pe care sa o tii intr-o colivie aurita. Vine cand vrea si pleaca cand ii place. Acesta este stilul ei. De la partenerul ei cere o potrivire psihica si nu se lasa prinsa intr-o situatie subalterna. In tinerete ii place sa aiba de a face cu mai multi barbati. Nu-i ajunge sa schimbe viata, cariera si caracterul unui singur barbat. Face incontinuu schimbari: muta mobilele altfel, cauta o locuinta noua, incearca retete de bucatarie noi. Nu este multumita niciodata de starea ei actuala - este de altfel unul din motivele pentru care nu se casatoreste. Schimbarea este elementul lor, singurul pe care nu reusesc sa-l schimbe. Iubeste luxul si face totul ca sa-l aiba. Deoarece nu se leaga sentimental nu-i vine greu sa foloseasca sexul ca si arma. Si are destul sarm si fantezie ca sa castige lupta. In relatiile cu barbatii deseori pare a duce un joc lipsit de inima. Iubitul inselat de obicei o iarta si uita raul daca se intoarce la el. Merita sa faci o experienta: este incantatoare, obositoare si femeie 100%.

Viata sexuala a femeii gemeni:
Nu are nevoie de prea mult decor. O multumeste bancheta masinii. In schimb nu-i place sa fie zorita. Mai ales daca partenerul ei se grabeste poate deveni rece ca si gheata. Ii place totul in dragoste pana la lascivitate. Pentru rabdarea lui, ii daruieste partenerului toata pasiunea. Pentru iubitul care vrea sa o paraseasca - trebuie sa stie ca ea cauta ceva ideal, pentru ea o relatie amoroasa trebuie sa fie ceva universal in care sa se insumeze fizic, psihic, practic si romantic. Adesea ea face inceputul unei relatii. Se inflacareaza mai mult din curiozitate, nu se va rusina niciodata de comportamentul ei pentru ca nu recunoaste decat propriile ei percepte. Face cu placere doua lucruri deodata, are idei bune, bazate pe intuitie. Este mereu in cautarea satisfactiei. Manata de fantezia ei, va practica actul sexual mult mai des decat celelalte femei. Este de multe ori bisexuala. In relatii cu barbatii are usoare tendinte spre sadism. In cautarea excitatiei va fi atrasa de fetisism. Poate fi atrasa si de mirosuri dar se va excita fizic nu sentimental. Curiozitatea si nu perversitatea constituie motivul comportamentului ei. Iubeste lucrurile erotice si dovedeste in folosirea lor, multa fantezie."




...pareri pro si contra Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 900672
Sus In jos

AutorMesaj
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 EmptyJoi Noi 26, 2009 12:46 am

Capitane...doar o picatura-doua de aroma... Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 146967 .....si cu Frog vad eu cum ma descurc, cadem noi cumva la pace Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 600649
Sus In jos
DrunkenFrog




Mesaje : 9
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 56
Localizare : Constanta

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 EmptyJoi Noi 26, 2009 12:53 am

Zici tu?! Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 19375
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 EmptyJoi Noi 26, 2009 12:59 am

Cafeneaua e mai ,,sus''. Aici sunt discutii discutatore...pe asta nu stiu de unde am scos-o... lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nok - nok ... :: Prima categorie :: Horoscop-
Mergi direct la: