Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nok - nok ...

Poarta catre o noua lume
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Cafeneaua de langa plaja
Ce au in comun femeile si barbatii EmptyMier Ian 13, 2010 4:41 pm Scris de daria_ta

» Castigi bani daca esti serios si respecti regulamentul!!!!!
Ce au in comun femeile si barbatii EmptyVin Dec 04, 2009 1:11 am Scris de HoneyBunny

» Filmele copilariei
Ce au in comun femeile si barbatii EmptyVin Dec 04, 2009 1:05 am Scris de HoneyBunny

» La "Motoare"
Ce au in comun femeile si barbatii EmptyLun Noi 30, 2009 3:01 am Scris de Spyder

» .....business
Ce au in comun femeile si barbatii EmptySam Noi 28, 2009 12:53 am Scris de HoneyBunny

» Cuba Libre cocktail
Ce au in comun femeile si barbatii EmptySam Noi 28, 2009 12:28 am Scris de Spyder

» Pina Colada cocktail
Ce au in comun femeile si barbatii EmptySam Noi 28, 2009 12:08 am Scris de Spyder

Radio
PLAY! » Gold FM Romania live in flash player sau media player. Turn off pop-up blocker.
Nok-nok horoscop
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Spyder (108)
Ce au in comun femeile si barbatii Vote_lcapCe au in comun femeile si barbatii Voting_barCe au in comun femeile si barbatii Vote_rcap 
HoneyBunny (99)
Ce au in comun femeile si barbatii Vote_lcapCe au in comun femeile si barbatii Voting_barCe au in comun femeile si barbatii Vote_rcap 
Admin (83)
Ce au in comun femeile si barbatii Vote_lcapCe au in comun femeile si barbatii Voting_barCe au in comun femeile si barbatii Vote_rcap 
Mysterious_N (71)
Ce au in comun femeile si barbatii Vote_lcapCe au in comun femeile si barbatii Voting_barCe au in comun femeile si barbatii Vote_rcap 
daria_ta (55)
Ce au in comun femeile si barbatii Vote_lcapCe au in comun femeile si barbatii Voting_barCe au in comun femeile si barbatii Vote_rcap 
DrunkenFrog (9)
Ce au in comun femeile si barbatii Vote_lcapCe au in comun femeile si barbatii Voting_barCe au in comun femeile si barbatii Vote_rcap 
mell (6)
Ce au in comun femeile si barbatii Vote_lcapCe au in comun femeile si barbatii Voting_barCe au in comun femeile si barbatii Vote_rcap 
Hertzuletz (3)
Ce au in comun femeile si barbatii Vote_lcapCe au in comun femeile si barbatii Voting_barCe au in comun femeile si barbatii Vote_rcap 
googoodoll (2)
Ce au in comun femeile si barbatii Vote_lcapCe au in comun femeile si barbatii Voting_barCe au in comun femeile si barbatii Vote_rcap 
cchebac (2)
Ce au in comun femeile si barbatii Vote_lcapCe au in comun femeile si barbatii Voting_barCe au in comun femeile si barbatii Vote_rcap 
Inima copiilor

 

 Ce au in comun femeile si barbatii

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Ce au in comun femeile si barbatii Empty
MesajSubiect: Ce au in comun femeile si barbatii   Ce au in comun femeile si barbatii EmptyVin Noi 20, 2009 10:47 pm

Cu toate argumentele contra...ma gandes ca ar fi mai bine sa vedem ce avem in comun unii cu altii:
* Amandoi avem o parte egoista:
in timpul unei discutii aprinse gandeste-te de partea cui esti?evident ca de partea ta si simti nevoia sa-ti intaresti opinia cu argumente...si sa-l faci pe celalat sa isi schimbe credintele!

*Amandoi avem simtul sacrificiului:
la inceputul unei relatii cand pasiunea este in toi,fiecare este dispus sa-si sacrifice unele interese in favoarea celuilalt.Numai ca pe masura ce relatia se dezvolta fiecare simte nevoia sa se protejeze unul de celalalt si devin din nou egoisti!

*Amandoi avem nevoie de apreciere din partea celuilalt.
Ce bine ar fi daca am putea din cand in cand sa aratam cat de fericiti suntem ca ne avem unul pe celalalt!

*Amandoi avem nevoie de iubire.
Cu totii suntem oameni si in adancul sufletului cu totii ne dorim afectiune,nevoie sa fie cineva langa noi cand suntem stresati,cand facem greseli,cand suntem coplesiti de probleme.
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Ce au in comun femeile si barbatii Empty
MesajSubiect: Re: Ce au in comun femeile si barbatii   Ce au in comun femeile si barbatii EmptySam Noi 21, 2009 12:08 am

[quote="Spyder"]Cu toate argumentele contra...ma gandes ca ar fi mai bine sa vedem ce avem in comun unii cu altii:
* Amandoi avem o parte egoista:

*Amandoi avem simtul sacrificiului:

Ce bine ar fi daca am putea din cand in cand sa aratam cat de fericiti suntem ca ne avem unul pe celalalt!

*Amandoi avem nevoie de iubire.

Mi-amintesc, in prima seara cand m-a condus acasa, LUI, celui de-atunci, acelasi cu EL, cel de-acum, i-am spus ca sunt rea, foarte rea, iar raspunsul primit a fost:" Si ce daca? Risc!"...A riscat si a castigat! De fapt, am castigat amandoi, avand in comun tot ceea ce ai enumerat mai sus! Ce au in comun femeile si barbatii 158759
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Ce au in comun femeile si barbatii Empty
MesajSubiect: Re: Ce au in comun femeile si barbatii   Ce au in comun femeile si barbatii EmptyMar Noi 24, 2009 4:32 pm

Femeile si barbatii fac parte din aceiasi specie si avem foarte multe lucruri in comun. Societatea e singurul lucru care ne separa si ea face diferentele si discriminarile. Lucram ca si perechi si in esenta suntem la fel, avand aceleasi valori principale si obiective. Barbatii si femeile au evoulat pentru a diferentia si evalua situatiile in mod diferit.
Credem ca suntem atat de diferiti pentru ca ni s-a spus asta si cautam diferentele ori de cate ori putem.
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Ce au in comun femeile si barbatii Empty
MesajSubiect: Re: Ce au in comun femeile si barbatii   Ce au in comun femeile si barbatii EmptyMar Noi 24, 2009 5:00 pm

HoneyBunny a scris:
Femeile si barbatii fac parte din aceiasi specie si avem foarte multe lucruri in comun. Societatea e singurul lucru care ne separa si ea face diferentele si discriminarile. Lucram ca si perechi si in esenta suntem la fel, avand aceleasi valori principale si obiective. Barbatii si femeile au evoulat pentru a diferentia si evalua situatiile in mod diferit.
Credem ca suntem atat de diferiti pentru ca ni s-a spus asta si cautam diferentele ori de cate ori putem.


aaa...da Rolling Eyes
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Ce au in comun femeile si barbatii Empty
MesajSubiect: Re: Ce au in comun femeile si barbatii   Ce au in comun femeile si barbatii EmptyMar Noi 24, 2009 5:47 pm

oare cum fac dus femeile ? confuz
dar barbatii...oare cum ?! spranceana ridicata
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Ce au in comun femeile si barbatii Empty
MesajSubiect: Re: Ce au in comun femeile si barbatii   Ce au in comun femeile si barbatii EmptyMar Noi 24, 2009 6:14 pm

Mie imi ajung 5 minute pentru un dus...doar daca imi spal parul dureaa 10 minute...si cunosc si exceptii din partea opusa...barbati care stau intre 30 si 60 min in dus...
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Ce au in comun femeile si barbatii Empty
MesajSubiect: Re: Ce au in comun femeile si barbatii   Ce au in comun femeile si barbatii EmptyMar Noi 24, 2009 6:51 pm

[quote="Spyder"]oare cum fac dus femeile ? confuz
dar barbatii...oare cum ?! spranceana ridicata

Cu apa! (calda, mai putin calda sau...rece...cine poate!) Ce au in comun femeile si barbatii 600649
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Ce au in comun femeile si barbatii Empty
MesajSubiect: Re: Ce au in comun femeile si barbatii   Ce au in comun femeile si barbatii EmptyMar Noi 24, 2009 8:04 pm

"Barbatul este puternic prin ratiune, femeia este invincibila prin lacrimi Ce au in comun femeile si barbatii Icon_smile ...ratiunea convinge, lacrimile induioseaza.Barbatul este capabil de orice eroism, femeia de orice sacrificiu...eroismul innobileaza, sacrificiul aduce sublimul" Ce au in comun femeile si barbatii Icon_smile
....diferiti si totusi atat de perfecti impreuna! Nimic nu poate fi mai frumos in opinia mea, ca aceasta legatura pe care o construim cu persoanele de sex opus noua ! Ce au in comun femeile si barbatii 665642
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Ce au in comun femeile si barbatii Empty
MesajSubiect: Re: Ce au in comun femeile si barbatii   Ce au in comun femeile si barbatii EmptyMar Noi 24, 2009 8:06 pm

...Cat despre durata dusului pe care il fac...sunt una dintre acele persoane care poate jura ca nu sta prea mult timp sub apa...insa ceasul are cu totul alta versiune... Ce au in comun femeile si barbatii 600649
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce au in comun femeile si barbatii Empty
MesajSubiect: Re: Ce au in comun femeile si barbatii   Ce au in comun femeile si barbatii Empty

Sus In jos
 
Ce au in comun femeile si barbatii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Barbatii Sunt de pe Marte, Femeile Sunt de pe Venus
» Femeile din Paris nu au voie sa poarte pantaloni

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nok - nok ... :: Prima categorie :: Sex si relatii-
Mergi direct la: