Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nok - nok ...

Poarta catre o noua lume
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Cafeneaua de langa plaja
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) EmptyMier Ian 13, 2010 4:41 pm Scris de daria_ta

» Castigi bani daca esti serios si respecti regulamentul!!!!!
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) EmptyVin Dec 04, 2009 1:11 am Scris de HoneyBunny

» Filmele copilariei
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) EmptyVin Dec 04, 2009 1:05 am Scris de HoneyBunny

» La "Motoare"
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) EmptyLun Noi 30, 2009 3:01 am Scris de Spyder

» .....business
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) EmptySam Noi 28, 2009 12:53 am Scris de HoneyBunny

» Cuba Libre cocktail
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) EmptySam Noi 28, 2009 12:28 am Scris de Spyder

» Pina Colada cocktail
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) EmptySam Noi 28, 2009 12:08 am Scris de Spyder

Radio
PLAY! » Gold FM Romania live in flash player sau media player. Turn off pop-up blocker.
Nok-nok horoscop
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Spyder (108)
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_lcapJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Voting_barJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_rcap 
HoneyBunny (99)
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_lcapJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Voting_barJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_rcap 
Admin (83)
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_lcapJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Voting_barJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_rcap 
Mysterious_N (71)
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_lcapJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Voting_barJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_rcap 
daria_ta (55)
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_lcapJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Voting_barJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_rcap 
DrunkenFrog (9)
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_lcapJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Voting_barJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_rcap 
mell (6)
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_lcapJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Voting_barJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_rcap 
Hertzuletz (3)
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_lcapJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Voting_barJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_rcap 
googoodoll (2)
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_lcapJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Voting_barJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_rcap 
cchebac (2)
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_lcapJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Voting_barJurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Vote_rcap 
Inima copiilor

 

 Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Empty
MesajSubiect: Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui)   Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) EmptyVin Noi 20, 2009 10:51 pm

Nu stiu daca ma calific pentru statutul de femeie divortata, dar divortez… da… da… divortez! M-am hotarat! Barbatul meu n-a inteles nimic, vorbim limbi diferite, ne dorim lucruri diferite, suntem specii diferite, venim de pe planete diferite. Rabdarea mea s-a terminat. Nu pot sa cred ca, de buna voie si nesilita de nimeni, am acceptat sa ma marit. Mai mult decat atat, mi s-a parut telul suprem. Realizarea cea mare. Lozul castigator. Si nici n-a trecut asa mult timp de-atunci. Stati sa va povestesc:

Functionam atat de diferit: daca eu sunt nefericita in relatie, nu pot munci - sotul meu daca-i nefericit la munca, nu poate relationa. Cand este tensionat, bea bere si se „abandoneaza” in fata televizorului. Cand eu sunt down, mananc ciocolata si ma „abandonez” in shopping.

Va dati seama cat de mult se diminueaza sansele aplanarii unui conflict dupa o cearta obisnuita? Aceeasi zi din calendar traita in cadrul „cuplului lu’ peste prajit” - adica noi - familia fericita ce-ar trebui sa fim, o zi oarecare de altfel:

Jurnalul meu: 28 septembrie

„Sambata seara mi s-a parut cam ciudat. Fusesem la cumparaturi cu prietenele mele toata ziua si am crezut ca era suparat. L-am tot intrebat ce nu era in regula. Mi-a spus ca e ok. Pe seara, i-am spus ca il iubesc, el doar a zambit si a continuat sa frunzareasca ziarul. Nu imi pot explica comportamentul lui.

Nu inteleg de ce nu mi-a spus „si eu te iubesc”. Am simtit ca l-am pierdut, am stiut ca-i „groasa”. Parea atat de distant si absent. Trista si speriata, am hotarat sa merg sa ma culc. Dupa vreo 10 minute, a venit si el in pat si, spre surprinderea mea, a fost receptiv la mangaierile mele, si am facut dragoste, dar tot am simtit ca era distras si cu gandul in alta parte.

Nemaisuportand tensiunea, m-am hotarat sa il confrunt, dar el adormise deja. Asa ca am inceput sa plang si am plans pana am adormit si eu. Nu stiu ce sa ma fac. Sunt aproape sigura ca se gandeste la alta. Viata mea e un dezastru...”

Jurnalul lui: 28 septembrie

„Azi, Steaua a pierdut in deplasare… dar macar am facut sex.”
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui)   Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) EmptyJoi Noi 26, 2009 12:59 am

Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) 936805 Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) 936805 Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui) 936805

"Barbatii sunt de pe Marte, femeile sunt de pe Venus”
Sus In jos
 
Jurnalul ei (in nota de subsol este si al lui)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cine este Mos Nicolae ?
» Creierul este un organ oarecum indispensabil capului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nok - nok ... :: Prima categorie :: Sex si relatii-
Mergi direct la: