Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nok - nok ...

Poarta catre o noua lume
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Cafeneaua de langa plaja
Vizualizati primul subiect EmptyMier Ian 13, 2010 4:41 pm Scris de daria_ta

» Castigi bani daca esti serios si respecti regulamentul!!!!!
Vizualizati primul subiect EmptyVin Dec 04, 2009 1:11 am Scris de HoneyBunny

» Filmele copilariei
Vizualizati primul subiect EmptyVin Dec 04, 2009 1:05 am Scris de HoneyBunny

» La "Motoare"
Vizualizati primul subiect EmptyLun Noi 30, 2009 3:01 am Scris de Spyder

» .....business
Vizualizati primul subiect EmptySam Noi 28, 2009 12:53 am Scris de HoneyBunny

» Cuba Libre cocktail
Vizualizati primul subiect EmptySam Noi 28, 2009 12:28 am Scris de Spyder

» Pina Colada cocktail
Vizualizati primul subiect EmptySam Noi 28, 2009 12:08 am Scris de Spyder

Radio
PLAY! » Gold FM Romania live in flash player sau media player. Turn off pop-up blocker.
Nok-nok horoscop
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Spyder (108)
Vizualizati primul subiect Vote_lcapVizualizati primul subiect Voting_barVizualizati primul subiect Vote_rcap 
HoneyBunny (99)
Vizualizati primul subiect Vote_lcapVizualizati primul subiect Voting_barVizualizati primul subiect Vote_rcap 
Admin (83)
Vizualizati primul subiect Vote_lcapVizualizati primul subiect Voting_barVizualizati primul subiect Vote_rcap 
Mysterious_N (71)
Vizualizati primul subiect Vote_lcapVizualizati primul subiect Voting_barVizualizati primul subiect Vote_rcap 
daria_ta (55)
Vizualizati primul subiect Vote_lcapVizualizati primul subiect Voting_barVizualizati primul subiect Vote_rcap 
DrunkenFrog (9)
Vizualizati primul subiect Vote_lcapVizualizati primul subiect Voting_barVizualizati primul subiect Vote_rcap 
mell (6)
Vizualizati primul subiect Vote_lcapVizualizati primul subiect Voting_barVizualizati primul subiect Vote_rcap 
Hertzuletz (3)
Vizualizati primul subiect Vote_lcapVizualizati primul subiect Voting_barVizualizati primul subiect Vote_rcap 
googoodoll (2)
Vizualizati primul subiect Vote_lcapVizualizati primul subiect Voting_barVizualizati primul subiect Vote_rcap 
cchebac (2)
Vizualizati primul subiect Vote_lcapVizualizati primul subiect Voting_barVizualizati primul subiect Vote_rcap 
Inima copiilor

 

 Vizualizati primul subiect

In jos 
+4
Spyder
Mysterious_N
googoodoll
Admin
8 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 83
Data de inscriere : 16/09/2009

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyMier Sept 16, 2009 2:15 am

Cititi cu atentie aceste informatii inainte sa va lansati in administrarea forumului:
Cum se acceseaza panoul de administrare?
In meniul din partea de sus a paginii, click pe Conectare, o noua pagina se va afisa, completati cu numele de utilizator admin si parola pe care ati indicat-o in momentul inscrierii. Daca ati pierdut sau ati uitat parola, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. Imediat ce v-ati conectat, selectati linkul "Panou de administrare" din josul paginii.
Cum se modifica prezentarea forumului?
Puteti modifica modul de prezentare a forumului selectind o tema (fiecare tema afiseaza diverse imagini, icoane si culori). Pentru aceasta mergeti in Panoul de administrare, selectati Administrare in meniul tema si alegeti una din temele propuse. Mai tarziu puteti modifica sau alege alta tema.
Cum se administreaza categoriile si forumurile?
Puteti adauga, modifica si sterge categoriile si forumurile pe care le-ati creat, in orice moment si pentru totdeauna. Pentru aceasta selectati, in panoul de configurare, optiunea Administrare din meniul Forum si selectati Adaugare (un forum sau o categorie).
Sus In jos
https://nok-nok.forumgratuit.ro
googoodoll




Mesaje : 2
Data de inscriere : 10/11/2009

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyMar Noi 10, 2009 11:50 pm

sa fie cu noroc !!!!!!!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyMier Noi 11, 2009 12:46 am

Sa fie intr-un ceas bun!...iar ceea ce ti-ai propus cu acest forum sa se implineasca, si mai mult decat atat.... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyMier Noi 18, 2009 5:15 am

bon....si altceava in afara de sfaturi...ce mai citim pe aici? Rolling Eyes
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyMier Noi 18, 2009 4:59 pm

Cam tarziu, dar hop si eu! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si cate emoticonaneee!...Va (si ne doresc) o viata cat mai lunga si "prospera"! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyMier Noi 18, 2009 7:44 pm

[quote="daria_ta"]Cam tarziu, dar hop si eu! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si cate emoticonaneee!...


Hmm...m-am "pierdut" in ele (in "emoticonane"), si am scris aiurea... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyMier Noi 18, 2009 11:06 pm

[quote="daria_ta"]
daria_ta a scris:
Cam tarziu, dar hop si eu! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si cate emoticonaneee!...


Hmm...m-am "pierdut" in ele (in "emoticonane"), si am scris aiurea... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


si cine e de vina ca te-ai pierdut, ai? cineva ?
deh...ba sunt prea multe...ba sunt prea putine....ba magaru...ba samaru...niciodata nu sunteti multumiti imi smulg parul
uratilor loc de dat cu capul
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyJoi Noi 19, 2009 1:51 am

[quote="Spyder"]
daria_ta a scris:

si cine e de vina ca te-ai pierdut, ai? cineva ?
deh...ba sunt prea multe...ba sunt prea putine....ba magaru...ba samaru...niciodata nu sunteti multumiti imi smulg parul
uratilor loc de dat cu capul

Uite cine vorbesteee!... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
mell




Mesaje : 6
Data de inscriere : 19/11/2009
Localizare : Bucuresti

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyJoi Noi 19, 2009 8:06 pm

[quote="daria_ta"]
Spyder a scris:


Uite cine vorbesteee!... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Uite cine cu cine vorbesteeeee [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Buna Daria! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyJoi Noi 19, 2009 8:11 pm

[quote="mell"]
daria_ta a scris:



Uite cine cu cine vorbesteeeee [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Buna Daria! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


uite cine vorbeste din nou ras sadic
adica....ce vreti sa insinuati aici...ca nu prea pricep nu inteleg
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyJoi Noi 19, 2009 8:19 pm

[quote="mell"]
daria_ta a scris:



Uite cine cu cine vorbesteeeee [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Buna Daria! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mda...ca in filmul cu acelasi titlu! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Buna, Mell! Multumesc pt trandafir, e superb! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
mell




Mesaje : 6
Data de inscriere : 19/11/2009
Localizare : Bucuresti

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyJoi Noi 19, 2009 8:27 pm

[quote="daria_ta"]
mell a scris:


Mda...ca in filmul cu acelasi titlu! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Buna, Mell! Multumesc pt trandafir, e superb! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Cu pla [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...e mai frumos ca cel de pe yuppy nu?

Se pricepe "bre admin" , se pricepe [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Hai sa-l laudam nitel sa-i dam curaj [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyJoi Noi 19, 2009 8:28 pm

Spyder a scris:


uite cine vorbeste din nou ras sadic
adica....ce vreti sa insinuati aici...ca nu prea pricep nu inteleg

Si ce daca nu pricepi?! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pune mana si... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyJoi Noi 19, 2009 8:30 pm

mell a scris:


Cu pla [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...e mai frumos ca cel de pe yuppy nu?

Se pricepe "bre admin" , se pricepe [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Hai sa-l laudam nitel sa-i dam curaj [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Daaa...e superb, si emoticoane mai multe (bine ca nu am scris iar "emoticonane" ca prima oara! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] )!
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyJoi Noi 19, 2009 8:34 pm

daria_ta a scris:
mell a scris:


Cu pla [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...e mai frumos ca cel de pe yuppy nu?

Se pricepe "bre admin" , se pricepe [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Hai sa-l laudam nitel sa-i dam curaj [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Daaa...e superb, si emoticoane mai multe (bine ca nu am scris iar "emoticonane" ca prima oara! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] )!



pai era bine oricum beton
daca nu ai scris "emotibanane"...e ok affraid
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyJoi Noi 19, 2009 10:52 pm

Spyder a scris:
daria_ta a scris:


Daaa...e superb, si emoticoane mai multe (bine ca nu am scris iar "emoticonane" ca prima oara! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] )!



pai era bine oricum beton
daca nu ai scris "emotibanane"...e ok affraid

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyMier Noi 25, 2009 8:17 pm

Capitane ma intrebam...cand vei muta Enterprise aici...vei pastra echipajul intact din galaxia cealalta? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...ma gandeam ca daca lucrurile nu ar sta asa, as putea prinde si eu la oferta un post de conducere ceva [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyMier Noi 25, 2009 8:40 pm

Mysterious_N a scris:
Capitane ma intrebam...cand vei muta Enterprise aici...vei pastra echipajul intact din galaxia cealalta? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...ma gandeam ca daca lucrurile nu ar sta asa, as putea prinde si eu la oferta un post de conducere ceva [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Enterprise fara echipajul de acolo n-ar mai fi Enterprise, ci doar o copie...
Aaa...poate ne teleportam pe alta nava, sau, ma rog, cei care vor vrea si, mai ales, vor fi acceptati de capitan! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyMier Noi 25, 2009 8:44 pm

Enterprise fara echipajul de acolo n-ar mai fi Enterprise, ci doar o copie...
Aaa...poate ne teleportam pe alta nava, sau, ma rog, cei care vor vrea si, mai ales, vor fi acceptati de capitan! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Deci nicio sansa nici aici sa devin si eu "om de vaza" pe nava [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ..off...va trebui sa ma obisnuiesc cu rolul pe care l-am ales, acela de a nu face nimic...de a nu se putea fi pedepsita.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...de a ma plimba in voie pe Hope...buna treaba [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyMier Noi 25, 2009 8:50 pm

Mysterious_N a scris:

Deci nicio sansa nici aici sa devin si eu "om de vaza" pe nava [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ..off...va trebui sa ma obisnuiesc cu rolul pe care l-am ales, acela de a nu face nimic...de a nu se putea fi pedepsita.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...de a ma plimba in voie pe Hope...buna treaba [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De ce sa ajunga Enterprise aici? Poate fi o nava mai moderna, de ultima generatie, iar echipajul il poate alege si forma capitanul![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si...Neda, nici sa nu te gandesti ca te plimbi in voie pe Hope...am schimbat incuietorile! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyMier Noi 25, 2009 8:56 pm

Pacat...pacat....din 2 motive! 1. ma gandeam ca topicul capitanului va fi mutat aici, ceea ce nu ar fi deloc rau...ne putem conversa si aici, fara nicio prb....cel putin asa cred...
2.ai fost rea pt ca ai schimbat incuietorile...areku mi-a dat voie sa merg acolo ori de cate ori o sa simt nevoia, nu de putine ori ne-am plimbat impreuna...o sa i te spun cand il voi vedea sa stii... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyMier Noi 25, 2009 9:00 pm

Mysterious_N a scris:
Pacat...pacat....din 2 motive! 1. ma gandeam ca topicul capitanului va fi mutat aici, ceea ce nu ar fi deloc rau...ne putem conversa si aici, fara nicio prb....cel putin asa cred...
2.ai fost rea pt ca ai schimbat incuietorile...areku mi-a dat voie sa merg acolo ori de cate ori o sa simt nevoia, nu de putine ori ne-am plimbat impreuna...o sa i te spun cand il voi vedea sa stii... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


shhhh...mai aveti putintica rabdare stimabililor io ?! hai noroc
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyMier Noi 25, 2009 9:04 pm

shhhh...mai aveti putintica rabdare stimabililor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

...se intrevede o surpriza? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ..ai una si pt mine personal? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyMier Noi 25, 2009 9:11 pm

Se da ceva gratis? confuz ...iar nave, teleportoare, chestii, trestii... good job
Sus In jos
Hertzuletz




Mesaje : 3
Data de inscriere : 06/11/2009

Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect EmptyJoi Noi 26, 2009 4:36 am

HoneyBunny a scris:
Se da ceva gratis? confuz ...iar nave, teleportoare, chestii, trestii... good job

Probleme Dorele? confused Ce spuneati ca se da ? batting eyelashes Sper sa nu se ia, ca atunci e de rau loc de dat cu capul
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vizualizati primul subiect Empty
MesajSubiect: Re: Vizualizati primul subiect   Vizualizati primul subiect Empty

Sus In jos
 
Vizualizati primul subiect
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nok - nok ... :: Prima categorie :: Jurnal de bord-
Mergi direct la: