Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nok - nok ...

Poarta catre o noua lume
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Cafeneaua de langa plaja
Nostalgia timpului trecut EmptyMier Ian 13, 2010 4:41 pm Scris de daria_ta

» Castigi bani daca esti serios si respecti regulamentul!!!!!
Nostalgia timpului trecut EmptyVin Dec 04, 2009 1:11 am Scris de HoneyBunny

» Filmele copilariei
Nostalgia timpului trecut EmptyVin Dec 04, 2009 1:05 am Scris de HoneyBunny

» La "Motoare"
Nostalgia timpului trecut EmptyLun Noi 30, 2009 3:01 am Scris de Spyder

» .....business
Nostalgia timpului trecut EmptySam Noi 28, 2009 12:53 am Scris de HoneyBunny

» Cuba Libre cocktail
Nostalgia timpului trecut EmptySam Noi 28, 2009 12:28 am Scris de Spyder

» Pina Colada cocktail
Nostalgia timpului trecut EmptySam Noi 28, 2009 12:08 am Scris de Spyder

Radio
PLAY! » Gold FM Romania live in flash player sau media player. Turn off pop-up blocker.
Nok-nok horoscop
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Spyder (108)
Nostalgia timpului trecut Vote_lcapNostalgia timpului trecut Voting_barNostalgia timpului trecut Vote_rcap 
HoneyBunny (99)
Nostalgia timpului trecut Vote_lcapNostalgia timpului trecut Voting_barNostalgia timpului trecut Vote_rcap 
Admin (83)
Nostalgia timpului trecut Vote_lcapNostalgia timpului trecut Voting_barNostalgia timpului trecut Vote_rcap 
Mysterious_N (71)
Nostalgia timpului trecut Vote_lcapNostalgia timpului trecut Voting_barNostalgia timpului trecut Vote_rcap 
daria_ta (55)
Nostalgia timpului trecut Vote_lcapNostalgia timpului trecut Voting_barNostalgia timpului trecut Vote_rcap 
DrunkenFrog (9)
Nostalgia timpului trecut Vote_lcapNostalgia timpului trecut Voting_barNostalgia timpului trecut Vote_rcap 
mell (6)
Nostalgia timpului trecut Vote_lcapNostalgia timpului trecut Voting_barNostalgia timpului trecut Vote_rcap 
Hertzuletz (3)
Nostalgia timpului trecut Vote_lcapNostalgia timpului trecut Voting_barNostalgia timpului trecut Vote_rcap 
googoodoll (2)
Nostalgia timpului trecut Vote_lcapNostalgia timpului trecut Voting_barNostalgia timpului trecut Vote_rcap 
cchebac (2)
Nostalgia timpului trecut Vote_lcapNostalgia timpului trecut Voting_barNostalgia timpului trecut Vote_rcap 
Inima copiilor

 

 Nostalgia timpului trecut

In jos 
AutorMesaj
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Nostalgia timpului trecut Empty
MesajSubiect: Nostalgia timpului trecut   Nostalgia timpului trecut EmptyMar Noi 24, 2009 3:21 am

Cred ca sunt cam nostalgic azi si incep cu un exemplu...cati dintre noi isi mai aduc aminte de "Telecinemateca"? cineva ?
Ei bine incep topicul acesta sperand ca si voi sa veniti cu alte exemple nostalgice, poze, sau clipuri video vis de zi
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Nostalgia timpului trecut Empty
MesajSubiect: Re: Nostalgia timpului trecut   Nostalgia timpului trecut EmptyMar Noi 24, 2009 3:50 am

eheee...unde-s coaforurile de alta data? lol!
Sus In jos
 
Nostalgia timpului trecut
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nok - nok ... :: Prima categorie :: Diverse-
Mergi direct la: