Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nok - nok ...

Poarta catre o noua lume
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Cafeneaua de langa plaja
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Ian 13, 2010 4:41 pm Scris de daria_ta

» Castigi bani daca esti serios si respecti regulamentul!!!!!
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyVin Dec 04, 2009 1:11 am Scris de HoneyBunny

» Filmele copilariei
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyVin Dec 04, 2009 1:05 am Scris de HoneyBunny

» La "Motoare"
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyLun Noi 30, 2009 3:01 am Scris de Spyder

» .....business
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptySam Noi 28, 2009 12:53 am Scris de HoneyBunny

» Cuba Libre cocktail
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptySam Noi 28, 2009 12:28 am Scris de Spyder

» Pina Colada cocktail
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptySam Noi 28, 2009 12:08 am Scris de Spyder

Radio
PLAY! » Gold FM Romania live in flash player sau media player. Turn off pop-up blocker.
Nok-nok horoscop
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Spyder (108)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_rcap 
HoneyBunny (99)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_rcap 
Admin (83)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_rcap 
Mysterious_N (71)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_rcap 
daria_ta (55)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_rcap 
DrunkenFrog (9)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_rcap 
mell (6)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_rcap 
Hertzuletz (3)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_rcap 
googoodoll (2)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_rcap 
cchebac (2)
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_lcapZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Voting_barZodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Vote_rcap 
Inima copiilor

 

 Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 7:36 pm

"Femeia gemeni:
Este un harem intreg. Intrece 10 femei - ca spiritul care iese din sticla de cate ori il chemi - de fiecare data alta. Misterioasa si atragatoare. Poate sa atraga pe oricine fiindca este spirituala si provocatoare in conversatii. Ii place sa asculte cu compasiune, arata interes pentru problemele altora. Cine i se destainuie - este ascultat si primeste sfaturi. Altora li se pare greu sa dea solutii, gemenilor - din contra. Se imprietenesc usor, dar nu le place sa fie legate. Pentru a face bucurii prietenilor, nu precupeteste efort si timp. Cand este vorba de zile de nastere sau de aniversari pe ele se poate conta. Pentru prieteni isi tin inima in plasa, ca sa o vada, dar de posedat nu o va poseda nimeni. Ii place sa fie agreata, desi ea nu agreaza pe toti. Nu-i place sa piarda timpul cu probleme pe care ea le-a rezolvat de mult. Tot timpul cauta un ventil pentru energia ei. Trece spontan la fapte fara sa gandeasca prea mult, ia decizii repede. Se increde mai degraba in reflexele ei decat in judecata ei. Se concentreaza greu la o treaba fiindca nu are rabdare si se gandeste deja la urmatoarea. O fascineaza noul. Simte si ea ca nu este destul de organizata. Jura ca duce la capat o treaba, incepe bine, dar nu reuseste. La mijlocul drumului incepe sa se gandeasca la ce urmeaza si cauta deja o noua rezolvare. Un drum necunoscut care sa promita ceva mai mult. Foarte emotionala, trece toata scoala de la A la Z intr-un timp in care altii ajung doar la B. Asa cum nu se multumeste cu o singura stare de spirit nu se multumeste cu un singur iubit, cu o singura munca sau cu un singur plan. Este multilaterala, vesela si distractiva, prietenoasa, dar uneori are nevoie de un umar de care se sprijine, plina de neliniste si tristete. Cu toate ca este intelegatoare si sensibila este considerata rece pentru ca se foloseste mai mult de inteligenta decat de sentiment. Zodia ei este condusa de Mercur, planeta gandirii logice. A nu se incerca sa se lege. Este un spirit liber, nu o pasare pe care sa o tii intr-o colivie aurita. Vine cand vrea si pleaca cand ii place. Acesta este stilul ei. De la partenerul ei cere o potrivire psihica si nu se lasa prinsa intr-o situatie subalterna. In tinerete ii place sa aiba de a face cu mai multi barbati. Nu-i ajunge sa schimbe viata, cariera si caracterul unui singur barbat. Face incontinuu schimbari: muta mobilele altfel, cauta o locuinta noua, incearca retete de bucatarie noi. Nu este multumita niciodata de starea ei actuala - este de altfel unul din motivele pentru care nu se casatoreste. Schimbarea este elementul lor, singurul pe care nu reusesc sa-l schimbe. Iubeste luxul si face totul ca sa-l aiba. Deoarece nu se leaga sentimental nu-i vine greu sa foloseasca sexul ca si arma. Si are destul sarm si fantezie ca sa castige lupta. In relatiile cu barbatii deseori pare a duce un joc lipsit de inima. Iubitul inselat de obicei o iarta si uita raul daca se intoarce la el. Merita sa faci o experienta: este incantatoare, obositoare si femeie 100%.

Viata sexuala a femeii gemeni:
Nu are nevoie de prea mult decor. O multumeste bancheta masinii. In schimb nu-i place sa fie zorita. Mai ales daca partenerul ei se grabeste poate deveni rece ca si gheata. Ii place totul in dragoste pana la lascivitate. Pentru rabdarea lui, ii daruieste partenerului toata pasiunea. Pentru iubitul care vrea sa o paraseasca - trebuie sa stie ca ea cauta ceva ideal, pentru ea o relatie amoroasa trebuie sa fie ceva universal in care sa se insumeze fizic, psihic, practic si romantic. Adesea ea face inceputul unei relatii. Se inflacareaza mai mult din curiozitate, nu se va rusina niciodata de comportamentul ei pentru ca nu recunoaste decat propriile ei percepte. Face cu placere doua lucruri deodata, are idei bune, bazate pe intuitie. Este mereu in cautarea satisfactiei. Manata de fantezia ei, va practica actul sexual mult mai des decat celelalte femei. Este de multe ori bisexuala. In relatii cu barbatii are usoare tendinte spre sadism. In cautarea excitatiei va fi atrasa de fetisism. Poate fi atrasa si de mirosuri dar se va excita fizic nu sentimental. Curiozitatea si nu perversitatea constituie motivul comportamentului ei. Iubeste lucrurile erotice si dovedeste in folosirea lor, multa fantezie."




...pareri pro si contra Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 900672
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 7:47 pm

aaaa, deci femeia gemeni depaseste visul oricarui barbat cu doua femei? Shocked
oki doki...unde spuneai ca e haremul ala? Laughing
ete ce zice tanti asta...ca ai nevoie de un plan...pfuu, atata munca...?! Crying or Very sad
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 8:11 pm

Nu este vorba de o munca pe care trebuie s-o depui, cel putin nu una fizica... Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 600649 Insa eu sunt de parere ca...cu cat un lucru se dobandeste mai greu, cu atat este pretuit mai mult Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 158759
Viata sexualã a femeii gemeni:


Nu are nevoie de prea mult decor. O multumeste bancheta masinii. În schimb nu-i place sã fie zoritã. Mai ales dacã partenerul ei se grãbeste poate deveni rece ca si gheata. Îi place totul în dragoste pânã la lascivitate. Pentru rãbdarea lui, îi dãruieste partenerului toatã pasiunea. Pentru iubitul care vrea sã o pãrãseascã - trebuie sã stie cã ea cautã ceva ideal, pentru ea o relatie amoroasã trebuie sã fie ceva universal în care sã se însumeze fizic, psihic, practic si romantic. Adesea ea face începutul unei relatii. Se înflãcãreazã mai mult din curiozitate, nu se va rusina niciodatã de comportamentul ei pentru cã nu recunoaste decât propriile ei percepte. Face cu plãcere douã lucruri deodatã, are idei bune, bazate pe intuitie. Este mereu în cãutarea satisfactiei. Mânatã de fantezia ei, va practica actul sexual mult mai des decât celelalte femei

...eu zic ca se merita efortul, nu? Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 936805 Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 195438
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 8:21 pm




Femeia balanta:

Femeile din aceasta zodie se remarca prin puritate, frumusete, dar mai
ales prin respingerea pronuntata a tot ce nu este atractiv. Au un
instinct pentru distinctie, pentru forme de comportament deosebit ,
pentru imbracaminte. Folosesc parfumuri subtile si scumpe, iubesc
bijuteriile si se inconjoara cu placere de lux. Admira frumusetea in
toate manifestarile ei: muzica, sculptura, arhitectura, oameni.
Locuinta lor are intotdeauna o nota de eleganta. Aceasta conceptie de
viata pretentioasa se manifesta si in alegerea barbatilor. Pentru ea
barbatul insotitor trebuie sa fie asemenea unui inel cu briliante, care
sa-i ridice propria valoare. Cel care nu se simte in stare de asa ceva
sa nu-i iasa in cale. Ea se vede ca pe un ecran, observandu-si toate
miscarile si bucurandu-se de propria frumusete. Este foarte critica.
Doreste ca imaginea ei sa corespunda celui mai perfect etalon si
recurge in acest sens la imbunatatiri. Ea a devenit un simbol al
sarmului. Nestatornicia ei este de necombatut. Stie sa atraga
barbatii,dar foarte curand se va dedica unei noi cuceriri. Poate sa
uite mai repede decat o oglinda. Simtamintele ei sunt destul de
superficiale. Si pentru ca Venus domina semnul ei zodiacal, este foarte
priceputa in arta dragostei. Sa nu se uite niciodata respingerea ei
pentru tot ce nu este atractiv. Barbatii iesiti din forma, cu burta, cu
brate lipsite de vlaga, cu piept feminin sau prea scheletic cad in
dizgratie atunci cand se dezbraca. Femeia balanta va pretexta atunci o
migrena sau se va inchide in baie. Pretentile ei estetice se intind
pana la organul sexual al barbatului. in general prefera artistii,
scriitorii, cantaretii, pictorii, muzicienii si mai putin oamenii de
afaceri. O femeie balanta cu limba ascutita a afirmat odata "Oamenii de
afaceri au fost creati de Dumnezeu numai pentru ca avea nevoie de
cineva care sa rezolve problemele plicticoase". Ea nu se intereseaza de
barbatul in sine. Ceea ce doreste este sa fie admirata. Ea doreste un
barbat pentru mangaierea egoului sau caci in centrul atentiei trebuie
sa fie ea insasi. Toate ocaziile sunt pentru ea cadrul in care trebuie
sa fie admirata, sa straluceasca precum piatra pretioasa in montura.
Nu-i place sa fie grabita, este inutil sa i se atraga atentia ca
invitatia a fost stabilita pentru o anumita ora deoarece cu un sfert de
ora inainte ea este in fata oglizii, linistita si fara panica. Orice
pretext social nu este altceva decat ocazia de a straluci. Din orice
ocazie stie sa faca un eveniment. Isi face aparitia ca o cometa, iar
entuziasmul ei declanseaza la ceilalti o reactie asemanatoare. Daca nu
reuseste sa se impuna, devine artagoasa, capricioasa. Asteapta de la
toate perfectiunea si atunci gaseste toate lipsurile care i-ar putea
zadarnicii dorinta. O sperietoare o constitutie cuvantul bani. Dupa
parerea ei banii exista pentru a fi cheltuiti si despre acest lucru nu
se discuta. Problema banilor o plictiseste, banul o intereseaza numai
atunci cand poate sa-si cumpere bijuterii, haine sau blanuri. Banul in
sine nu o itereseaza. Ii plac cartile distractive, cartile cu
happy-end, camerele impodobite cu flori, muzica lirica. In general
fiind realizata, vesela, se poate desfasura in toate imprejurarile cu
buna dispozitie. Dar starile de buna dispozitie alterneaza cu cele de
depresiune si atunci nu deosebeste decat negrul de alb. In lucrurile
marunte este perfecta. Ordinea superficiala o enerveaza. Nu trebuie
sa-i poruncim sau sa-i dam sfaturi caci nu le va urma. Sunt
incapatinate innascute. Este feminina dar si vicioasa si cu mult sange
rece. Depinde mult de pozitia astrelor, caci poate fi si pasiva
asteptand pe cel care sa o conduca. Este multilaterala si fascinanta,
cuceritoare.



Viata sexuala a femeii balanta:

Cuvantul cheie: dramatism. Cand isi face aparitia intr-o camasa de
noapte transparenta va avea grija ca lumina sa cada din spate. Ea tinde
spre efect pentru ca savureaza reactia iubitului. Dupa idila vrea sa
auda placerile traite de el. Savureaza orice fel de preambul, chiar si
numai in cuvinte. Barbatul poate recita poezii de dragoste, dar sa o
faca intr-un mod convingator. Seducerea este o arta nu un atac. Ea este
sigura de sex-appeal-ul ei si prin aceasta il accentueaza si devine si
mai provocatoare. Ii plac oglinzile pe tavan si efectele speciale de
lumina. Succes se poate avea si prin masajul lasciv al intregului corp.
Ele au un control pronuntat asupra muschilor vaginali. Ei pot sa se
contracteze si sa prinda organul barbatului ca intr-o capcana, capcana
lui Venus. Este atat de indemanateca incat il poate aduce la orgasm pe
barbat fara a mai misca nici un alt muschi. Daca iti petreci o noapte
cu ea nu ai voie sa o trezesti sub nici un motiv. Scularea este
acceptata doar pentru un pahar de sampanie sau pentru ai spune ce
noapte minunata ai petrecut cu ea. Pentru reluare poate fi stimulata in
baie. O avertizare: chiar si in pat, mainile departe de par, caci este
supersensibila. Sa nu se procedeze animalic. Ea spune intotdeauna "da"
daca sti sa te apropii de ea. Dar va sti sa spuna "nu" daca ai un
comportament de urs. Chiar daca corpul ei cere excese sexuale, spiritul
ei cere temporizare. Este foarte feminina. Din cauza naturii ei
exhibitioniste este cea care va prefera bluze transparente si care nu
va purta sutien. Va cauta sa arate cat mai mult. Isi daruieste cu
placere frumusetea atunci cand stie ca este apreciata. Este
indragostita de corpul ei, ceea ce poate duce la narcisism. Ii plac
jocurile de dragoste bizare si va sti intotdeauna sa dubleze placerile.
Va fi preferata de barbatii fetisisti. Are multa intelegere pentru cei
care ii adora mainile si genunchii.


Cpt. Spydeeer! Cred ca am incurcat teleportorul! Aici trebuia sa spun ce zodie sunt sau nu?! Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 2951






Ultima editare efectuata de catre daria_ta in Mier Noi 25, 2009 8:31 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 8:25 pm

Pfooaaa...ce stil de tiparire a avut mesajul anterior... Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Icon_pale
Asa e cand te "iei" dupa indemnul "unora" si scrii prostii! Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 146967
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 8:27 pm

Poti cuceri o Balanta cu discutii despre arta,
frumos, subiecte mondene, spectacole,
expozitii, dans, nedreptati. ii place sa
i se ceara sfatul, pentru a-si da cu
parerea in situatii complicate. Ii place
sa discute despre casatorii, afaceri,
contracte de orice fel, despre procese,
gimnastica, acrobatii, avocatura,
justitie, despre pictura, medicina,
muzica, distractii, petreceri, viata
mondena. In dragoste vrea sa ajunga la un
echilibru si vede in parteer in primul
rand un asociat, dorind sa ajunga in cele
din urma neaparat la casatorie si doreste
relatii stabile, cu viitor, cu contracte
ferme. Provizoratul nu o atrage. Mergeti
impreuna la spectacole, la expozitii,
conferinte, la dans, la petreceri, la
nunti, in vizita la bunici. Da dovada de
afectivitate mare, este vorbareata,
amabila, placuta. Are un mare rafinament
in exprimarea sentimentelor, prin
manifestari artistice, poetice, estetice. Poate astepta si de la partener astfel de
manifestari.



pfuuu..cata munca si la balanta...can la dreapta...cand la stanga...frate, da'in ziua de azi nimic nu se mai obtine usor??? hohot de ras
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 8:28 pm

daria_ta a scris:
Pfooaaa...ce stil de tiparire a avut mesajul anterior... Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Icon_pale
Asa e cand te "iei" dupa indemnul "unora" si scrii prostii! Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 146967


daria mama, este exact ca la word...sus ai un panou cu aliniere (stanga, dreapta centru etc)... Neutral
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 8:33 pm

Spyder a scris:
daria_ta a scris:
Pfooaaa...ce stil de tiparire a avut mesajul anterior... Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Icon_pale
Asa e cand te "iei" dupa indemnul "unora" si scrii prostii! Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 146967


daria mama, este exact ca la word...sus ai un panou cu aliniere (stanga, dreapta centru etc)... Neutral

He, he! Te-am fentat, pt ca am modificat! Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Icon_basketball
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 8:43 pm

Dar despre Sagetatori ce stiti? flower
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 8:59 pm

Honey...eu nu stiu nimic, nu am intalnit persoane din zodia aceasta care sa-mi fi oferit ocazia de a-i cunoaste ceva mai bine! Dar daca tu ai ceva cunostinte...impartaseste-le! Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Icon_smile
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 9:47 pm

Zodia sagetatorului este simbolul libertatii totale, al evolutiei intelectuale si spirituale a omului. Jumatate om, jumatate animal, sagetatorii s-au nascut sub semnul cunoasterii si considera ca, pentru a intelege lumea si viata, este nevoie de recunoasterea calitatilor sale intelectuale si de dezvoltarea nivelului sau de cunostiinte. Zodiacul europrean prezinta sagetatorul ca o persoana optimista, vesela, plina de viata, inteleapta si filosofica. Avand o personalitate puternica, independenta, in continua miscare si agitatie, greu de supus, acest semn de zodiac este o fire dificila, adeseori morocanos si capricios. Atunci cand isi propune ceva, nu isi pierde niciodata optimismul, fiind sigur ca va gasi o cale prin care sa iasa din orice impas.

Una dintre cele mai mari calitati ale sagetatorilor este ca stie sa ia oamenii asa cum sunt, ceea ce il face sa nu aiba probleme de comunicare indiferent de gradul de inteligenta si de statutul social al interlocutorilor. Datorita firii sociabile, nativul din zodia sagetatorului are foarte multi prieteni. Indiferent de numarul persoanelor cu care va glumi si se va destinde, el este simpatizat. Ii plac petrecerile si sa-si traiasca din plin viata si stie intotdeauna unde sa se retraga pentru a-si petrece o vacanta de vis. Onesti si loiali, rareori invidiosi si nesinceri, nativii acestui semn de zodiac au un adevarat cult al prieteniei.
Femeia sagetator, calda, inflacarata, vorbareata...
Nativul din zodia Sagetator este prietenos, pasionat, tolerant, îi place libertatea si aventura. Poate fi extravagant si necioplit. Nativul Sagetator este calauzit de idealuri, pâna când se hotaraste sa se retraga într-o pozitie sociala sigura. E amabil, deschis, optimist. Poate fi, însa, si extrem de arogant.

Succesele nativului Sagetator se datoreaza atât intuitiei, cât si disponibilitatii de actiune si mobilitatii. Talentul sau organizatoric e remarcabil. E neclintit în principiile sale fundamentale, care sunt adevarul si dreptatea. Nativul Sagetator e un luptator cinstit, care iubeste sportul si natura, marinimos fata de sine si fata de ceilalti.
Sagetator are un mare interes pentru calatorii, pentru culturi si limbi straine, pentru educatie cat mai inalta (specializari post-universitare, masterate, doctorate), pentru tot ce e legat de spiritualitate si credinta. Interesul subiectului este mai ales asupra domeniilor idealiste ale vietii si mai putin asupra celor practice, materiale, cotidiene. Individul este un ganditor prin excelenta, cautand in permanenta sa-si extinda orizonturile cunoasterii. Legea, religia, stiinta, filosofia, domeniile abstracte, spiritualitatea sunt domenii care ii suscita interesul si va incerca sa acumuleze cat mai multe cunostinte din aceste domenii. Prin marea dorinta de a explora domenii cat mai departe de cat poate atinge gandirea umana, acest om va incerca sa atinga cu gandul sau cu piciorul departari greu de atiuns de alti oameni. Poate fi un credincios aproape fanatic in religia sa, iubeste departarile si calatoriile, invata cu usurinta limbi straine. Acest om se maturizeaza mai repede decat semenii sai, avand atractie spre lucrurile „serioase” ale vietii, chiar daca va fi mai greu de inteles de ceilalti. Ar putea gasi realizarea deplina in viata in alta tara. Poate detine, la un moment dat, o functie importanta in invatamantul superior, in aparatul de stat sau chiar un rol de ghid pentru alte persoane mai putin evoluate. Are idealuri inalte si va face tot posibilul sa si le atinga.

Soarele prost aspectat indica sentimente divergente si un amor propriu exagerat si foarte usor de lezat, trasaturi care duc la toane, la exagerare sau la autoamagire. Nativul Sagetator mai înclina spre capriciu, risipa, fanfaronada si speculatie.

Mare iubitoare de libertate, femeia sagetator este vesela si activa, prietenoasa si optimista, eleganta si manierata, dar si capricioasa. Fire independenta, femeia din acest semn de zodiac pune foarte mare accent pe realizarea unei cariere si a unei situatii financiare stabile. Ca sotie este iubitoare si atenta cu sotul si copiii ei. Are o mare capacitate de a organiza lucrurile, ii plac complimentele si nu se lasa influnetata de parerile celor din jur. . Este jucausa si spontana si poate fi cucerita prin inteligenta, cultura, printr-un temperament activ si sinceritate.
Se joaca cu dragostea. Fiecare partener este un jeton pe care il arunca pe o ruleta acolo unde crede ea ca se afla numarul norocos. Cand o iubire nu reusaste, gandeste filozofic: de ce sa plang dupa o iubire pierduta? in curand va veni alta. Femeia aceasta vrea sa se conserve si sa se amuze. Nu poate suporta plictiseala. Este directa, sincera, buna la suflet si marinimoasa. Iubeste libertatea si trebuie sa aiba posibilitatea de a calatori. Are nevoie de variatiuni si stimulare. Chiar daca este fericita, nu poate fi singura, are nevoie de martori care sa-i vada fericirea. Se leaga de un artener ssexual promitaor dar mai mult o intereseaza un schimb de idei si o aventura romantica. De nulte ori un barbat nu stie ce vrea caci este greu de decis: face un avans sexual sau cauta un prieten? Intrebarea: "Putem sa ramanem doar prieteni?" a fost precis pusa pentru prima oara de o sagetatoare. nimic nu raceste mai mult ca o astfel de intrebare. este greu de inteles si imposibil de dominat. Sinceritatea ei in unele lucruri sentimentale ii zapaceste pe barbatii pe care i-a avut, iar daca un amant o dezamageste i-o spune direct.
Sagetatorului trebuie sa-i respecti libertatea de miscare si de expresie, fara a-i impune reguli si limite. Daca se simte constrans isi va pierde interesul. Ofera-i mereu ceva nou si interesant, o noua experienta, o noua schimbare, pentru ca banalitatea si lucrurile deja cunoscute il plictisesc. Ii place sa conduca si sa ghideze relatia, venind mereu cu noi experimente erotice pe care va dori sa le puna in practica alaturi de partener. Poate avea vise sau fantezii erotice pe care ar dori sa le puna in practica. Isi exprima cu prudenta sentimentele, cenzurandu-si exprimarea libera a sentimentelor pana aproape de neutralizare, dand impresia de distantare de partener.

Defectele zodiei neinduplecare, superficilitate, se plictiseste, repede, idealism, credulitate, impulsivitate, nerabdare, vorbaret, lipsa de tact
Verbul caracteristic A intelege. Inteleg.
Motto-ul zodiei "Ma concentrez asupra telului cel mai evoluat posibil, fara a ma limita. Dezvolt o mare incredere in univers si mai curand experimentez decat cred."
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 9:53 pm

Asta fu tot??? Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Icon_biggrin ma gandeam ca va avea loc o dezbatere cu argumente pro si contra nu doar un copy-paste Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Icon_smile ....haideti ca se poate! eu personal voi rezista la parerile nu foarte bune la adresa zodiei mele...recunosc! sunt plina de vicii Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 600649 Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 772855
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 10:06 pm

Mysterious_N a scris:
Asta fu tot??? Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Icon_biggrin ma gandeam ca va avea loc o dezbatere cu argumente pro si contra nu doar un copy-paste Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Icon_smile ....haideti ca se poate! eu personal voi rezista la parerile nu foarte bune la adresa zodiei mele...recunosc! sunt plina de vicii Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 600649 Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 772855

Nu pot sa zic nimic de gemeni pentru ca mama enascuta in zodia respectiva...
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 10:09 pm

Nu pot sa zic nimic de gemeni pentru ca mama enascuta in zodia respectiva...

Ete nah...si mama este in zodia fecioarei, o ador..este mama mea...dar asta nu inseamna ca nu-i pot vedea greselile sau defectele! primul lucru pe care l-am invatat de la ea a fost sa fiu sincera si corecta...asa ca...pot fi obiectiva chiar si atunci cand vine vorba de propria-mi mama Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 17386 Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 158759
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 10:16 pm

Femie in zodia Gemeni in afara de mama nu conosc...dar in schimb cunosc barbati...
Sunt instabili, superficiali, mincinosi, agitati, egoisti, plini de ei, se cred cele mai intelectuale si intelepte fiinte de pe Terra (si probabil daca as pune problema, din tot Universul), sunt genul de persoane cu mai multe fetze...poate fi si foarte bland, dar poatre trece foarte repede la agresivitate..
calitati: intelectual, istet, receptiv, sociabil, comunicativ, optimist...
Sunt deasemenea persone nonconformiste..
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 10:22 pm

HoneyBunny a scris:
Femie in zodia Gemeni in afara de mama nu conosc...dar in schimb cunosc barbati...
Sunt instabili, superficiali, mincinosi, agitati, egoisti, plini de ei, se cred cele mai intelectuale si intelepte fiinte de pe Terra (si probabil daca as pune problema, din tot Universul), sunt genul de persoane cu mai multe fetze...poate fi si foarte bland, dar poatre trece foarte repede la agresivitate..
calitati: intelectual, istet, receptiv, sociabil, comunicativ, optimist...
Sunt deasemenea persone nonconformiste..


Oh...cunosc pe cineva de pe acest forum care se afla in aceasta zodie, ma intreb oare ce parere are despre caracterizarea facuta ? Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 19375 Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 195438 ...oare o sa ia foc? Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 600649 Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 772855
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 10:24 pm

Oh...cunosc pe cineva de pe acest forum care se afla in aceasta zodie, ma intreb oare ce parere are despre caracterizarea facuta ? Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 19375 Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 195438 ...oare o sa ia foc? Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 600649 Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 772855[/quote]

Asta e parerea mea dupa ce am interactionat cu min 5 persoane din aceasta zodie...cu unul am avut si o relatie...acum nu se aplica la toata zodia ce am spus...nu vreau sa generalizez.. sac
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 10:28 pm

Asta e parerea mea dupa ce am interactionat cu min 5 persoane din aceasta zodie...cu unul am avut si o relatie...acum nu se aplica la toata zodia ce am spus...nu vreau sa generalizez.. Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 600649


Sper sa tina explicatia ta... Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 600649 ...daca nu...vezi si tu..cine tipa mai tare Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 936805 Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 195438
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 10:31 pm

,,Este de multe ori bisexuala. In relatii cu barbatii are usoare tendinte spre sadism. ''


hohot de ras Imi dai si mie nr tau de telefon? fluierat ras sadic
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 11:26 pm

Honey...oricat de atragatoare ar fi propunerea ta, ma vad nevoita s-o refuz Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 17386 ....doar atingerea masculina ma poate face sa vibrez.... Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 146967 Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 600649
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyMier Noi 25, 2009 11:52 pm

Mysterious_N a scris:
Honey...oricat de atragatoare ar fi propunerea ta, ma vad nevoita s-o refuz Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 17386 ....doar atingerea masculina ma poate face sa vibrez.... Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 146967 Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 600649
aplauze aplauze aplauze trandafir pentru ce ai zis dau o ciocolata. cafea
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyJoi Noi 26, 2009 12:06 am

honey...s-a facut! sa pui un pic de whisky in ea...ii da o leaca de aroma...si ma relaxeaza asa dupa o zi de munca... Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 146967
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyJoi Noi 26, 2009 12:20 am

Mysterious_N a scris:
honey...s-a facut! sa pui un pic de whisky in ea...ii da o leaca de aroma...si ma relaxeaza asa dupa o zi de munca... Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 146967

Gata cafea hope u like it...
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyJoi Noi 26, 2009 12:39 am

HoneyBunny a scris:
Mysterious_N a scris:
honey...s-a facut! sa pui un pic de whisky in ea...ii da o leaca de aroma...si ma relaxeaza asa dupa o zi de munca... Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 146967

Gata cafea hope u like it...


whisky???? affraid
nu se poate...pana acum spuneai ca nu bautura, ca o fi, ca o patii...sa vezi ce se supara oakie cand afla ca ai atentat la camara lui ranjet
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) EmptyJoi Noi 26, 2009 12:44 am

Ce bine ar fi fost daca ar fi mutat capitanul nava aici...acum mi-as fi baut ciocolata delicioasa cu voi alaturi...in timp ce mai povesteam una-alta....ar fi fost mult mai placut cu toata lumea prezenta aici... Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 665642 poate cine stie...mi se va indeplini dorinta...face el mosul Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Icon_santa ceva in sensul asta...
o sa-i scriu mosului... Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) 600649
Sus In jos
Continut sponsorizat





Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty
MesajSubiect: Re: Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)   Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P) Empty

Sus In jos
 
Zodia Gemeni (nu doar pt ca sunt nascuta eu sub semnul acesta:P)
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nok - nok ... :: Prima categorie :: Horoscop-
Mergi direct la: