Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nok - nok ...

Poarta catre o noua lume
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Cafeneaua de langa plaja
Bancuri cu animale EmptyMier Ian 13, 2010 4:41 pm Scris de daria_ta

» Castigi bani daca esti serios si respecti regulamentul!!!!!
Bancuri cu animale EmptyVin Dec 04, 2009 1:11 am Scris de HoneyBunny

» Filmele copilariei
Bancuri cu animale EmptyVin Dec 04, 2009 1:05 am Scris de HoneyBunny

» La "Motoare"
Bancuri cu animale EmptyLun Noi 30, 2009 3:01 am Scris de Spyder

» .....business
Bancuri cu animale EmptySam Noi 28, 2009 12:53 am Scris de HoneyBunny

» Cuba Libre cocktail
Bancuri cu animale EmptySam Noi 28, 2009 12:28 am Scris de Spyder

» Pina Colada cocktail
Bancuri cu animale EmptySam Noi 28, 2009 12:08 am Scris de Spyder

Radio
PLAY! » Gold FM Romania live in flash player sau media player. Turn off pop-up blocker.
Nok-nok horoscop
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Spyder (108)
Bancuri cu animale Vote_lcapBancuri cu animale Voting_barBancuri cu animale Vote_rcap 
HoneyBunny (99)
Bancuri cu animale Vote_lcapBancuri cu animale Voting_barBancuri cu animale Vote_rcap 
Admin (83)
Bancuri cu animale Vote_lcapBancuri cu animale Voting_barBancuri cu animale Vote_rcap 
Mysterious_N (71)
Bancuri cu animale Vote_lcapBancuri cu animale Voting_barBancuri cu animale Vote_rcap 
daria_ta (55)
Bancuri cu animale Vote_lcapBancuri cu animale Voting_barBancuri cu animale Vote_rcap 
DrunkenFrog (9)
Bancuri cu animale Vote_lcapBancuri cu animale Voting_barBancuri cu animale Vote_rcap 
mell (6)
Bancuri cu animale Vote_lcapBancuri cu animale Voting_barBancuri cu animale Vote_rcap 
Hertzuletz (3)
Bancuri cu animale Vote_lcapBancuri cu animale Voting_barBancuri cu animale Vote_rcap 
googoodoll (2)
Bancuri cu animale Vote_lcapBancuri cu animale Voting_barBancuri cu animale Vote_rcap 
cchebac (2)
Bancuri cu animale Vote_lcapBancuri cu animale Voting_barBancuri cu animale Vote_rcap 
Inima copiilor

 

 Bancuri cu animale

In jos 
AutorMesaj
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Noi 22, 2009 6:12 pm

Batranul cocos ii face instructia :
-Poti sa ai toate gainile in afara de Berta ! Ea imi apartine mie …
Tanarul foarte infumurat spune :
-In nici un caz ! Le vreau pe toate !
-Atunci hai sa facem un raliu in jurul curtii. Carui care va castiga ii vor apartine toate gainile.
Amandoi o iau la goana. Cocosul batran alearga ceva mai in fata dar cel tanar il ajunge usor din urma…
Se aude o impuscatura si cocosul tanar cade mort.
-Interesant, zice taranul, al treilea cocos homosexual pe saptamana asta …
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale EmptyDum Noi 22, 2009 6:13 pm

iepurele,lupu si ursu se plimbau ıntr o zi ınsorita prin padure.iepurele zise deodata.ba prieteni am auzit ca si a deschis vulpea bordel hai sa mergem si noi.se duc ei si primu intra iepurele,iese el dupa o ora si zice:ba i am tras o carja de am lasat o lata.intra si lupu iese si asta dupa o ora si zice:ba i am tras si eu o carja ca nu se mai tinea pe picioare.intra si ursu nerabdator si iese dupa 5 minute.ba nu stiu unde dracu ati gasit voi carja aia ca eu am tot catat si nimic,dar am gasit o bata,ba si i am tras una pe spinare ca nu se mai scoala.
Sus In jos
 
Bancuri cu animale
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nok - nok ... :: Prima categorie :: Bancuri si glume :: Bancuri-
Mergi direct la: