Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nok - nok ...

Poarta catre o noua lume
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Cafeneaua de langa plaja
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyMier Ian 13, 2010 4:41 pm Scris de daria_ta

» Castigi bani daca esti serios si respecti regulamentul!!!!!
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyVin Dec 04, 2009 1:11 am Scris de HoneyBunny

» Filmele copilariei
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyVin Dec 04, 2009 1:05 am Scris de HoneyBunny

» La "Motoare"
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyLun Noi 30, 2009 3:01 am Scris de Spyder

» .....business
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptySam Noi 28, 2009 12:53 am Scris de HoneyBunny

» Cuba Libre cocktail
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptySam Noi 28, 2009 12:28 am Scris de Spyder

» Pina Colada cocktail
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptySam Noi 28, 2009 12:08 am Scris de Spyder

Radio
PLAY! » Gold FM Romania live in flash player sau media player. Turn off pop-up blocker.
Nok-nok horoscop
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Spyder (108)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_rcap 
HoneyBunny (99)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_rcap 
Admin (83)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_rcap 
Mysterious_N (71)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_rcap 
daria_ta (55)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_rcap 
DrunkenFrog (9)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_rcap 
mell (6)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_rcap 
Hertzuletz (3)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_rcap 
googoodoll (2)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_rcap 
cchebac (2)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Vote_rcap 
Inima copiilor

 

 Cafeneaua de langa plaja

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyMar Noi 24, 2009 3:41 pm

Rezumarea primului mesaj :

Ete ashe...ma hotarai sa deschid o cafenea langa plaja Very Happy
Nu de alta, dar vaz ca sunt la moda cafenelele si una langa plaja e buna in toate anotimpurile...are si cafea si ceai si ice cofee, ce iti poti dorii mai mult? aplauze
Avem zi jazz aici in cafenea...deci ce mai asteptati? fluierat
Sus In jos

AutorMesaj
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyMar Dec 01, 2009 4:56 pm

Mysterious_N a scris:
Capitane, am cam inceput sa ma plictisesc singura pe aici! nu esti de gasit pe nicaieri, ar trebui sa fii penalizat pt asta! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 752748 Daca lipseste conducatorul, personalul intra in concediu, ce naiba, te tii de treaba sau hoinaresti, cine stie pe unde? Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 2951


pregatesc o surpriza fluierat
si nu te mai enerva ca faci riduri ras sadic
i'll be back!
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyMar Dec 01, 2009 5:00 pm

Buna dimineata! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Icon_biggrin

O cafeluta, un cantecel...o gluma ceva azi? Haideti, ca nu stau prea mult! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Bom
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyMar Dec 01, 2009 5:30 pm

Bun...nicio reactie! Nicio cafea, nimic... Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Icon_sad
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyMar Dec 01, 2009 5:35 pm

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 195438

Waw! S-a schimbat interiorul cafenelei! E mai spatioasa, mai luminoasa, mai calda! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 106218

Si se vede ca se apropie sarbatorile!!!

Cpt. Spyder...te iert ca nu ai aparut, dar a meritat! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 106218
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyMar Dec 01, 2009 5:47 pm

daria_ta a scris:
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 195438

Waw! S-a schimbat interiorul cafenelei! E mai spatioasa, mai luminoasa, mai calda! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 106218

Si se vede ca se apropie sarbatorile!!!

Cpt. Spyder...te iert ca nu ai aparut, dar a meritat! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 106218



ma rog, nu cred ca ai de ce sa ma ierti pentru ca de obicei ierti pe cei ce au gresit...ori eu nu am gresit...am muncit cheers santa rendeer
deh, nu toate se fac cu joaca si vorbe...mai trebuie sa mai si muncesti...hic drunken
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyMar Dec 01, 2009 6:22 pm

Spyder a scris:
daria_ta a scris:
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 195438

Cpt. Spyder...te iert ca nu ai aparut, dar a meritat! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 106218



ma rog, nu cred ca ai de ce sa ma ierti pentru ca de obicei ierti pe cei ce au gresit...ori eu nu am gresit...am muncit cheers santa rendeer
deh, nu toate se fac cu joaca si vorbe...mai trebuie sa mai si muncesti...hic drunken

Mai, dar acru si nesuferit poti fi uneori! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Kopfschuettel
Da, se vede ca ai muncit, dar acum ia sa dai o cafea, sau si acum tot singura trebuie sa o fac?... Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Icon_rolleyes

Aaa...acum am venit si cu un "disc"! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Icon_jokercolor

Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyMar Dec 01, 2009 9:47 pm

Bun gasit din nou!
...capitane, pt mine nu a fost tocmai o surpriza Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 600649 , insa....imi place la maxim la ce ai facut aici! Stii ca acest spirit al Craciunului ma copleseste Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 146967
Si,...am si eu o mica prb: nu reusesc sa vad toata pagina, in special partea din dreapta...mi se intampla numai mie? Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 19375
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyMier Dec 02, 2009 6:39 am

Mysterious_N a scris:
Bun gasit din nou!
...capitane, pt mine nu a fost tocmai o surpriza Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 600649 , insa....imi place la maxim la ce ai facut aici! Stii ca acest spirit al Craciunului ma copleseste Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 146967
Si,...am si eu o mica prb: nu reusesc sa vad toata pagina, in special partea din dreapta...mi se intampla numai mie? Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 19375


hm, ia spune-mi frumoasa domnisoara...acum e la fel, sau muncii muncitorii degeaba in zi de sarbatoare? lovit
nu de alta, da'sa stiu daca te-au suparat muncitorii astia, sa ma iau de ei ca nu s-au purtat corespunzator (nu ca nu au muncit limba ) batting eyelashes
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyMier Dec 02, 2009 6:41 am

si cum sunt criticat des ca nu fac nici o cafea... Razz ...o sa plec la culcare Sleep
dar nu inainte de a face cafeaua si de a o lasa in termos...da, da, acoloooo...sub bar, corect cafea cafea cafea cafea
asa e bine ? loc de dat cu capul
gata, ma duc in pphhaaat...hic drunken
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyMier Dec 02, 2009 7:55 pm

Nu s-a schimbat nimic din pacate...nu reusesc sa vad din "deconectare" decat.."decon", dar nu este cazul sa faci atatea eforturi pt mine, probabil este vina mea...ma descurc eu, nu-i bai! zi frumoasa tuturor! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 32387
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyMier Dec 02, 2009 9:22 pm

Ziua buna
....un ren un Mos Craciun, un pitic ceva? pupic hai ca imi pun o cafea...sa mai imi revin putin...
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyMier Dec 02, 2009 9:40 pm

Mysterious_N a scris:
Nu s-a schimbat nimic din pacate...nu reusesc sa vad din "deconectare" decat.."decon", dar nu este cazul sa faci atatea eforturi pt mine, probabil este vina mea...ma descurc eu, nu-i bai! zi frumoasa tuturor! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 32387

problema asta deja incepe sa ma calce pe bataturi Evil or Very Mad
pfuu... Suspect
te rog sa descarci opera de la urmatoarea adresa si sa o instalezi...apoi sa-mi spui daca face la fel. daca e la fel inseamna ca problema e la mine, daca nu, inseamna ca problema era la browser...
Browser Opera
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyJoi Dec 03, 2009 7:00 am

Spyder a scris:
Mysterious_N a scris:
Nu s-a schimbat nimic din pacate...nu reusesc sa vad din "deconectare" decat.."decon", dar nu este cazul sa faci atatea eforturi pt mine, probabil este vina mea...ma descurc eu, nu-i bai! zi frumoasa tuturor! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 32387

problema asta deja incepe sa ma calce pe bataturi Evil or Very Mad
pfuu... Suspect
te rog sa descarci opera de la urmatoarea adresa si sa o instalezi...apoi sa-mi spui daca face la fel. daca e la fel inseamna ca problema e la mine, daca nu, inseamna ca problema era la browser...
Browser Opera

problema e de la browser...eu am mozzila si e perfect cheers
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyJoi Dec 03, 2009 3:54 pm

sa-mi spui daca face la fel. daca e la fel inseamna ca problema e la mine, daca nu, inseamna ca problema era la browser...
Browser Opera[/quote]

problema e de la browser...eu am mozzila si e perfect cheers[/quote]

bine ca nu era de la mozzarela...ca era de rau Razz
acum deh...io am zis ca e de la browser...dar unii a zis ca mda dau eu prea destept si rotund Laughing
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyJoi Dec 03, 2009 3:57 pm

si sa nu uit... Smile
pistruiatule, sa-i spui doamnei profesoare ca am iubit-o Laughing

Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyJoi Dec 03, 2009 4:28 pm

Spyder a scris:
sa-mi spui daca face la fel. daca e la fel inseamna ca problema e la mine, daca nu, inseamna ca problema era la browser...
Browser Opera

problema e de la browser...eu am mozzila si e perfect cheers[/quote]

bine ca nu era de la mozzarela...ca era de rau Razz
acum deh...io am zis ca e de la browser...dar unii a zis ca mda dau eu prea destept si rotund Laughing[/quote]

Auzi uratule...nu am vrut sa par inteligenta...eu ti-am spus doar ca functioneaza bine...si pe mozzila si pe IE8... pupic
te-am pupat si trec mai tarziu sa beau o cafea si sa ascult o muzica din hamac...
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyJoi Dec 03, 2009 4:43 pm

bine ca nu era de la mozzarela...ca era de rau Razz
acum deh...io am zis ca e de la browser...dar unii a zis ca mda dau eu prea destept si rotund Laughing[/quote]

Auzi uratule...nu am vrut sa par inteligenta...eu ti-am spus doar ca functioneaza bine...si pe mozzila si pe IE8... pupic
te-am pupat si trec mai tarziu sa beau o cafea si sa ascult o muzica din hamac...[/quote]


bine ca esti tu jmekera Razz
frecam si io pusca si vorbeam prostii, acum ce vrei? tras cu pusca 2
dar e ceva nou, imi spui ca pe IE 8 merge..interesant, eu nu suport IE-ul...opera si mai nou de cateva luni chrome-ul...primul meu browser a fost netscape...ehe, ce vremuri fluierat
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyJoi Dec 03, 2009 8:04 pm

Spyder a scris:
bine ca nu era de la mozzarela...ca era de rau Razz
acum deh...io am zis ca e de la browser...dar unii a zis ca mda dau eu prea destept si rotund Laughing

Auzi uratule...nu am vrut sa par inteligenta...eu ti-am spus doar ca functioneaza bine...si pe mozzila si pe IE8... pupic
te-am pupat si trec mai tarziu sa beau o cafea si sa ascult o muzica din hamac...[/quote]


bine ca esti tu jmekera Razz
frecam si io pusca si vorbeam prostii, acum ce vrei? tras cu pusca 2
dar e ceva nou, imi spui ca pe IE 8 merge..interesant, eu nu suport IE-ul...opera si mai nou de cateva luni chrome-ul...primul meu browser a fost netscape...ehe, ce vremuri fluierat[/quote]

IE l-am folosit doar sa testez...mai fac asta si pentru cineva care se ocupa de site-uri...
Chrome - shit...
IE- sucks...
Opera -the same..
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyJoi Dec 03, 2009 8:17 pm

Si acum 10 min de relaxare...o cafea...un fresh...
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyJoi Dec 03, 2009 8:20 pm

IE l-am folosit doar sa testez...mai fac asta si pentru cineva care se ocupa de site-uri...
Chrome - shit...
IE- sucks...
Opera -the same..
[/quote]


pana la urma care nu e "shit" sau care nu "sucks"...ca nu te-ai exprimat..mozzila o fi? ranjet
bre...mozzila nu zic ca nu e bun, dar rata celor mai putine atacuri ale hackerilor o detine browserul opera pfuuu
si auzi...ce naiba discutam noi la cafenea asta, deschide un subiect separat, care e cel mai tara si mai tare din parcare batting eyelashes
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyJoi Dec 03, 2009 8:21 pm

Spyder a scris:
IE l-am folosit doar sa testez...mai fac asta si pentru cineva care se ocupa de site-uri...
Chrome - shit...
IE- sucks...
Opera -the same..


pana la urma care nu e "shit" sau care nu "sucks"...ca nu te-ai exprimat..mozzila o fi? ranjet
bre...mozzila nu zic ca nu e bun, dar rata celor mai putine atacuri ale hackerilor o detine browserul opera pfuuu
si auzi...ce naiba discutam noi la cafenea asta, deschide un subiect separat, care e cel mai tara si mai tare din parcare batting eyelashes[/quote]

TU lol! pupic
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyJoi Dec 03, 2009 8:29 pm

HoneyBunny a scris:
Spyder a scris:
IE l-am folosit doar sa testez...mai fac asta si pentru cineva care se ocupa de site-uri...
Chrome - shit...
IE- sucks...
Opera -the same..


pana la urma care nu e "shit" sau care nu "sucks"...ca nu te-ai exprimat..mozzila o fi? ranjet
bre...mozzila nu zic ca nu e bun, dar rata celor mai putine atacuri ale hackerilor o detine browserul opera pfuuu
si auzi...ce naiba discutam noi la cafenea asta, deschide un subiect separat, care e cel mai tara si mai tare din parcare batting eyelashes

TU lol! pupic[/quote]


da, da..si parcarea era goala lol!
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyJoi Dec 03, 2009 8:40 pm

ashe...pt.ca tot singur in parcare...ia sa nu va prind ca opriti muzica..mai ales pe Rihanna ras sadic

Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyJoi Dec 03, 2009 9:29 pm



In sfarsit pot sa vad ce ati mai facut pe aici...ce s-a mai scris...cine cu cine a dansat, s-a distrat... Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 106218 Multumesc frumos capitane, esti super! si pt ca ti-ai batut capul cu mine te imbratisez si te sarut asa cu pasiune aici in vazul tuturor! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 936805 Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 64186 Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 60138 Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 180224
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 EmptyJoi Dec 03, 2009 9:31 pm

Ups...Am picat intr-un moment nepotrivit...va las porumbeilor.... rusinat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
Cafeneaua de langa plaja
Sus 
Pagina 7 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nok - nok ... :: Prima categorie :: Timp liber-
Mergi direct la: