Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nok - nok ...

Poarta catre o noua lume
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Cafeneaua de langa plaja
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyMier Ian 13, 2010 4:41 pm Scris de daria_ta

» Castigi bani daca esti serios si respecti regulamentul!!!!!
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Dec 04, 2009 1:11 am Scris de HoneyBunny

» Filmele copilariei
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Dec 04, 2009 1:05 am Scris de HoneyBunny

» La "Motoare"
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyLun Noi 30, 2009 3:01 am Scris de Spyder

» .....business
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptySam Noi 28, 2009 12:53 am Scris de HoneyBunny

» Cuba Libre cocktail
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptySam Noi 28, 2009 12:28 am Scris de Spyder

» Pina Colada cocktail
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptySam Noi 28, 2009 12:08 am Scris de Spyder

Radio
PLAY! » Gold FM Romania live in flash player sau media player. Turn off pop-up blocker.
Nok-nok horoscop
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Spyder (108)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_rcap 
HoneyBunny (99)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_rcap 
Admin (83)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_rcap 
Mysterious_N (71)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_rcap 
daria_ta (55)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_rcap 
DrunkenFrog (9)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_rcap 
mell (6)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_rcap 
Hertzuletz (3)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_rcap 
googoodoll (2)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_rcap 
cchebac (2)
Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_lcapCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Voting_barCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Vote_rcap 
Inima copiilor

 

 Cafeneaua de langa plaja

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyMar Noi 24, 2009 3:41 pm

Rezumarea primului mesaj :

Ete ashe...ma hotarai sa deschid o cafenea langa plaja Very Happy
Nu de alta, dar vaz ca sunt la moda cafenelele si una langa plaja e buna in toate anotimpurile...are si cafea si ceai si ice cofee, ce iti poti dorii mai mult? aplauze
Avem zi jazz aici in cafenea...deci ce mai asteptati? fluierat
Sus In jos

AutorMesaj
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyJoi Noi 26, 2009 2:05 am

Era pentru MissN...ca ei ii plac lucrurile agitate...probabil in shaker Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 900672

Imi place agitatia si muzica ritmata....cu tristete iti comunic, ca nici de aceasta data nu m-ai nimerit Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 600649 ...poti persevera, poate cine stie?!!?...voi sari in sus de bucurie la auzul vreunei piese postate de tine Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 17386
...pana atunci, cer permisiunea de a ma retrage in intimitatea vietii mele..nu inainte de a va dori o seara minunata, si o noapte linistita si senina Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 158759 Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 32387
Sa aveti grija de voi...va imbratisez! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 60138
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyJoi Noi 26, 2009 2:18 am

HoneyBunny a scris:
Spyder a scris:
[quote

bre hunny...si bunny...ce naiba nu ati pus si voi o varianta cenzurata...ca astea cu bulina rosie dupa 12 noaptea lol!

Era pentru MissN...ca ei ii plac lucrurile agitate...probabil in shaker fluierat[/quote]


relelor...dar la o adica girl fight...la cafenea ? vis de zi prayer

Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyJoi Noi 26, 2009 2:21 am

No fighting...si nu am zis ca o sa-ti placa MissN doar ca e mai agitata...melodia pupic
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyJoi Noi 26, 2009 4:20 pm

HoneyBunny a scris:
No fighting...si nu am zis ca o sa-ti placa MissN doar ca e mai agitata...melodia Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 15712


Neata tuturor! sper ca aveti o zi cu mult soare, zambete..si liniste in suflete! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 17386
honey draga...nu stiu cum faci...dar nu reusesti deloc sa ma intelegi! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Icon_smile Imi pace agitatia...sunt o fire activa, sociabila...vulcanica...si cand vine vorba de muzica, o aleg pe cea ritmata, indeosebi house-ul de club! Insa preferintele mele muzicale nu se limiteaza la asta.... Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 6056 numai ca nu are rost sa insir aici, m-as simti ca atunci cand eram ceva mai mica si completam oracolele colegilor Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 600649 ...si oricum nu intereseaza pe nimeni asta! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 900672
Spune-mi ca m-am facut inteleasa macar de data aceasta... Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 600649 Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 32387
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyJoi Noi 26, 2009 4:37 pm

DA, am inteles si azi si ieri...s-o lasam asa...
Si tie o zi frumoasa, cu soare....si bucurii...(daca ai prea multe mai imparte din ele) pupic toate cele bune
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyJoi Noi 26, 2009 7:50 pm



Asa....acum e mult mai bine in cafenea...ceva mai multa energie..pofta de viata, mai ales ca e asa de frumos afara, mult... Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Icon_sunny ce naiba...doar n-o sa-l las pe capitan sa ma capieze cu jazz-ul lui! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 936805
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 4:06 am

Buna seara...Parca as bea ceva ,,tare''.....Ce recomanzi Capitane?
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 4:10 am

Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 4:44 am

HoneyBunny a scris:
Buna seara...Parca as bea ceva ,,tare''.....Ce recomanzi Capitane?


astazi nu mai recomand nimic...fiecare serveste masa...aaa, ce vrea Neutral
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 4:51 am

Spyder a scris:
HoneyBunny a scris:
Buna seara...Parca as bea ceva ,,tare''.....Ce recomanzi Capitane?


astazi nu mai recomand nimic...fiecare serveste masa...aaa, ce vrea Neutral

sa nu-mi zici ca te-ai suparat...daca te-am jignit cumva imi cer mii de scuze ..not my intention...pls aoleu
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 4:57 am

Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 4:57 am

HoneyBunny a scris:
Spyder a scris:



astazi nu mai recomand nimic...fiecare serveste masa...aaa, ce vrea Neutral

sa nu-mi zici ca te-ai suparat...daca te-am jignit cumva imi cer mii de scuze ..not my intention...pls aoleu


nu conteaza...serveste ceva odata, ca de nu...inchid si cafeneaua asta plans
si asa e vreme de criza...cine naiba m-a pus sa deschid o cafenea si o nava intergalactica pe criza? aoleu
ia sa dau eu cu un gin tonic, poate trece asa in nici un caz
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 5:01 am

nu conteaza...serveste ceva odata, ca de nu...inchid si cafeneaua asta plans
si asa e vreme de criza...cine naiba m-a pus sa deschid o cafenea si o nava intergalactica pe criza? aoleu
ia sa dau eu cu un gin tonic, poate trece asa in nici un caz[/quote]

gata servesc un big brother...si sa nu te puna Sfantu' sa inchizi cafeneaua ca ne luam de par...o sa te ajut sa o facem mai mare..unora le trebuie timp sa se obisnuiasca...noi astia mai tineri suntem mai...zvapaiati (ma refeream la mine) lol!
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 5:06 am

HoneyBunny a scris:
nu conteaza...serveste ceva odata, ca de nu...inchid si cafeneaua asta plans
si asa e vreme de criza...cine naiba m-a pus sa deschid o cafenea si o nava intergalactica pe criza? aoleu
ia sa dau eu cu un gin tonic, poate trece asa in nici un caz

gata servesc un big brother...si sa nu te puna Sfantu' sa inchizi cafeneaua ca ne luam de par...o sa te ajut sa o facem mai mare..unora le trebuie timp sa se obisnuiasca...noi astia mai tineri suntem mai...zvapaiati (ma refeream la mine) lol![/quote]


ihim...cum spui tu si apoi gatesti...hic drunken
haide ca ma duc in hamacu'din stanga sa dorm si eu...ca nu mai tine asa Sleep
o noapte buna sa ai...oriunde te-ai afla Smile
Sus In jos
daria_ta




Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 65
Localizare : Craiova

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 2:20 pm

Spyder a scris:


nu conteaza...serveste ceva odata, ca de nu...inchid si cafeneaua asta plans
si asa e vreme de criza...cine naiba m-a pus sa deschid o cafenea si o nava intergalactica pe criza? aoleu
ia sa dau eu cu un gin tonic, poate trece asa in nici un caz

Poate daca ai fi mai ingaduitor, ar merge si nava si cafeneaua, dar nu, tu vrei doar cafeneaua! Ei, nu se poate! Cand te angajezi in ceva, apoi tragi, nene, de tot! Si de ce nu e nimeni la ora asta aici, cine serveste, cine pune muzica, si de ce tu dormi inca?! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 971662
Uite, chiar as mai bea o cafea, desi Christa pregati si pe Enterprise una, insa, obosita fiind (si tot din cauza ta, ca n-am putut dormi...auzi, sa nu imi dai o floare macar asearaCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 222985), ar mai merge una! Asa insa... Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 343326

Si inca un lucru, cpt. Spyder...cu mijloacele moderne de transfer...aaa...de teleportare, este extrem de simplu de ajuns de pe Enterprise aici, nu asta e problema. Lasa nava sa navigheze pe cursul obisnuit, pt ca noua ne place acolo, asa cum este ea, cu bune si rele, si iti garantez ca vei avea si aici clienti! Altfel... Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 95119
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 3:29 pm

CApitane, CAPITANE....trezirea....ce puii mei facem aici? furios
Cafea nema, fresh nema...si eu ce beau? confuz ....ma duc sa-mi pun niste apa...ca daca astept dupa Capitan... plans
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 3:47 pm

Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 4:08 pm

Poate daca ai fi mai ingaduitor, ar merge si nava si cafeneaua, dar nu, tu vrei doar cafeneaua! Ei, nu se poate! Cand te angajezi in ceva, apoi tragi, nene, de tot! Si de ce nu e nimeni la ora asta aici, cine serveste, cine pune muzica, si de ce tu dormi inca?! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 971662
Uite, chiar as mai bea o cafea, desi Christa pregati si pe Enterprise una, insa, obosita fiind (si tot din cauza ta, ca n-am putut dormi...auzi, sa nu imi dai o floare macar asearaCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 222985), ar mai merge una! Asa insa... Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 343326

Si inca un lucru, cpt. Spyder...cu mijloacele moderne de transfer...aaa...de teleportare, este extrem de simplu de ajuns de pe Enterprise aici, nu asta e problema. Lasa nava sa navigheze pe cursul obisnuit, pt ca noua ne place acolo, asa cum este ea, cu bune si rele, si iti garantez ca vei avea si aici clienti! Altfel... Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 95119

Poate ca nu este treaba mea sa ma bag, insa ma mananca limba si nu ma pot abtine Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 600649 Eu sustin dorinta capitanului de a-si muta Enterprise aici, in fond...este topicul deschis de el...si care gandesc ca nu ar trebui sa deranjeze pe nimeni ca si-l transfera "la casa lui".Cred eu...este un lucru absolut firesc si normal! iar noi care ne numim prietenii dumnealui...il insotim intr-o alta galaxie, asa cum am facut-o si acolo...
Bineinteles ca acest fapt il va hotari tot comandantul...insa as vrea sa stie ca are suportul si votul meu (daca tot suntem in vreme de alegeri) Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 600649 Noua "galaxie" imi place mult mai mult...este mai inovatoare si am inceput sa ma simt foarte confortabil aici! Multumim pt eforturile pe care le faci capitane...personal, le apreciez! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 77816
Mi-ar placea sa ne adunam cu totii aici si sa facem din acest loc...o poarta mai buna si mai frumoasa spre comunicare si intelegere! Succes si la mai mare! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 665642
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 8:29 pm

daria_ta a scris:
Spyder a scris:


nu conteaza...serveste ceva odata, ca de nu...inchid si cafeneaua asta plans
si asa e vreme de criza...cine naiba m-a pus sa deschid o cafenea si o nava intergalactica pe criza? aoleu
ia sa dau eu cu un gin tonic, poate trece asa in nici un caz

Poate daca ai fi mai ingaduitor, ar merge si nava si cafeneaua, dar nu, tu vrei doar cafeneaua! Ei, nu se poate! Cand te angajezi in ceva, apoi tragi, nene, de tot! Si de ce nu e nimeni la ora asta aici, cine serveste, cine pune muzica, si de ce tu dormi inca?! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 971662
Uite, chiar as mai bea o cafea, desi Christa pregati si pe Enterprise una, insa, obosita fiind (si tot din cauza ta, ca n-am putut dormi...auzi, sa nu imi dai o floare macar asearaCafeneaua de langa plaja - Pagina 3 222985), ar mai merge una! Asa insa... Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 343326

Si inca un lucru, cpt. Spyder...cu mijloacele moderne de transfer...aaa...de teleportare, este extrem de simplu de ajuns de pe Enterprise aici, nu asta e problema. Lasa nava sa navigheze pe cursul obisnuit, pt ca noua ne place acolo, asa cum este ea, cu bune si rele, si iti garantez ca vei avea si aici clienti! Altfel... Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 95119



altfel ce daria ? confuz
altfel mi se vor pune bete-n roate sau ce anume...ce este cu amentiarea subtila in portativul asta? aoleu
oricum stiu ca mi se pun bete-n roate, asa ca nu e nimic nou sub soare nu inteleg
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 8:44 pm

Nu pune nimeni nici un bat inroate...si potoliti-va...doar nu sunteti copii..si eu care credeam ca am un comportamnet pueril...
Sus In jos
HoneyBunny

HoneyBunny


Mesaje : 99
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 41

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 8:53 pm

APP. De la 9 astept cafeau aia si nu mai vine... fluierat
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 9:00 pm

HoneyBunny a scris:
APP. De la 9 astept cafeau aia si nu mai vine... fluierat


cafeaua e la filtru...sau daca vrei ia niste nisip de pe plaja si fa o cafea la nisip...estem criza bre, nu avem angajati Crying or Very sad
p.s.nu sunt questii puerile...nu poti obliga oamenii sa faca ceva ce nu le place sau nu vor, mai ales cand nu gasesc caldura, ci numai...rece.
anyway...am mai trecut si vom mai trece prin multe furtuni in desert ;-)

Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 9:08 pm

Capitane...stiu ca, cu o singura floare nu se va face primavara...dar as vrea sa ma iei in calcul si pe mine...sunt pe aici si te sustin Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 665642
Sus In jos
Mysterious_N

Mysterious_N


Mesaje : 71
Data de inscriere : 11/11/2009
Varsta : 42
Localizare : Constanta

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 9:12 pm




Poftim o melodie de la mine...sper sa-ti mearga la suflet! Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 146967
Sus In jos
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 EmptyVin Noi 27, 2009 9:18 pm

Mysterious_N a scris:
Capitane...stiu ca, cu o singura floare nu se va face primavara...dar as vrea sa ma iei in calcul si pe mine...sunt pe aici si te sustin Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 665642



eN, eu te iau mereu in "calcul" si stii asta...daca tu care ma cunosti mai bine decat hunny si cu bunny crezi asta (ca nu vad eforturile)...apai e de rau Sad
si am o rugaminte...lasati asa cum a picat, nu vreau sa va faceti "prieteni" dincolo...oricum vad ca eu deja am, dar merge si suta dupa mie Smile
tin insa sa va multumesc pe aceasta cale pentru daruirea in construirea...nu, nu, nu a socialismului Very Happy...in construirea cafenelei si sa va asigur de toata stima si respectul meu cioc, cioc floare
p.s.voi stiti ca eu nu perii...deh, asta e defectul meu tras cu pusca 2
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua de langa plaja   Cafeneaua de langa plaja - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Cafeneaua de langa plaja
Sus 
Pagina 3 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nok - nok ... :: Prima categorie :: Timp liber-
Mergi direct la: