Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Ai fost deconectat Sad
Vrei sa te conectezi din nou ? cioc, cioc
Nok - nok ...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nok - nok ...

Poarta catre o noua lume
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Cafeneaua de langa plaja
Femei vs Barbati EmptyMier Ian 13, 2010 4:41 pm Scris de daria_ta

» Castigi bani daca esti serios si respecti regulamentul!!!!!
Femei vs Barbati EmptyVin Dec 04, 2009 1:11 am Scris de HoneyBunny

» Filmele copilariei
Femei vs Barbati EmptyVin Dec 04, 2009 1:05 am Scris de HoneyBunny

» La "Motoare"
Femei vs Barbati EmptyLun Noi 30, 2009 3:01 am Scris de Spyder

» .....business
Femei vs Barbati EmptySam Noi 28, 2009 12:53 am Scris de HoneyBunny

» Cuba Libre cocktail
Femei vs Barbati EmptySam Noi 28, 2009 12:28 am Scris de Spyder

» Pina Colada cocktail
Femei vs Barbati EmptySam Noi 28, 2009 12:08 am Scris de Spyder

Radio
PLAY! » Gold FM Romania live in flash player sau media player. Turn off pop-up blocker.
Nok-nok horoscop
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Spyder (108)
Femei vs Barbati Vote_lcapFemei vs Barbati Voting_barFemei vs Barbati Vote_rcap 
HoneyBunny (99)
Femei vs Barbati Vote_lcapFemei vs Barbati Voting_barFemei vs Barbati Vote_rcap 
Admin (83)
Femei vs Barbati Vote_lcapFemei vs Barbati Voting_barFemei vs Barbati Vote_rcap 
Mysterious_N (71)
Femei vs Barbati Vote_lcapFemei vs Barbati Voting_barFemei vs Barbati Vote_rcap 
daria_ta (55)
Femei vs Barbati Vote_lcapFemei vs Barbati Voting_barFemei vs Barbati Vote_rcap 
DrunkenFrog (9)
Femei vs Barbati Vote_lcapFemei vs Barbati Voting_barFemei vs Barbati Vote_rcap 
mell (6)
Femei vs Barbati Vote_lcapFemei vs Barbati Voting_barFemei vs Barbati Vote_rcap 
Hertzuletz (3)
Femei vs Barbati Vote_lcapFemei vs Barbati Voting_barFemei vs Barbati Vote_rcap 
googoodoll (2)
Femei vs Barbati Vote_lcapFemei vs Barbati Voting_barFemei vs Barbati Vote_rcap 
cchebac (2)
Femei vs Barbati Vote_lcapFemei vs Barbati Voting_barFemei vs Barbati Vote_rcap 
Inima copiilor

 

 Femei vs Barbati

In jos 
AutorMesaj
Spyder

Spyder


Mesaje : 108
Data de inscriere : 05/11/2009
Localizare : Bucuresti

Femei vs Barbati Empty
MesajSubiect: Femei vs Barbati   Femei vs Barbati EmptyVin Noi 20, 2009 10:38 pm

Femeile vorbesc mult mai mult, mult mai repede si cunosc mai multe cuvinte. Creierul masculin este mai mare, dar testele de inteligenta au rezultate similare pentru ambele sexe. Suntem incredibil de diferiti.

Femeile folosesc in medie 25 000 de cuvinte pe zi, vorbesc mult mai rapid, cauta aprobarea in timpul conversatiei (ab)uzeaza mai des partea dreapta a creierului si isi fac mai multe probleme.

Barbatii folosesc in medie 12 000 de cuvinte zilnic, vorbesc mai rar, fac numeroase pauze in vrobire, fac uz de partea stanga a creierului, sunt mai certareti si sunt centrati pe rezolvarea problemelor si pe confruntarea directa

Suntem diferiti atat din punct de vedere anatomic cat si din punct de vedere psihologic. Reactionam diferit, percepem diferit, gandim oarecum diferit si cu toate acestea in final ajungem sa ne intelegem... de cele mai multe ori.
Sus In jos
 
Femei vs Barbati
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Barbati vs Femei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nok - nok ... :: Prima categorie :: Sex si relatii-
Mergi direct la: